01. Dafina Zeqiri ft. Melihate Zeqiri - Dafinë moj (Official Audio)

Pubblicato il 29 set 2021
visualizzazioni 3 017 335
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/DafineMoj
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri ft. Melihate Zeqiri - Dafinë moj
Reproduce: Dafina Zeqiri, Deard Sylejmani
Gtr: Astrit Stafai
Lyrics: Agim Tejeci, Melihate Zeqiri
Mix: Deard Sylejmani
Master: Deard Sylejmani
Executive Producer: Dafina Zeqiri, Pellumb Citaku, Deard Sylejmani, Adrian Ertug
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment
Dafinë Moj ft. Melihate Zeqiri
Mora rrugen të rash pas
buzë lumit të kalasë
të larguan diku largë
gjysmë viti nuk të pashë
Chorus:
Dafina moj, Dafina moj
Dafina moj, Dafina moj…
A e din se sa të du
Unë për ty jam përmallu
A e din se sa të du
Unë për ty jam përmallu…
Ti më ishe shpresë e jetes
Çdo gjë në jetë më ishe ti
Si nuk patën pak mëshirë
Deshten të më lejn pa ty
Chorus:
Dafina moj, Dafina moj
Dafina moj, Dafina moj…
A e din se sa të du
Unë për ty jam përmallu
A e din se sa të du
Unë për ty jam përmallu…
A e din se sa të du
Unë për ty jam përmallu
A e din se sa të du
Unë për ty jam përmallu…

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 356  
 • besi besii

  besi besii

  Qfar kange e bukur, s’ka fjale adekuate me pershkru gjith kete emocion, sidomos kur e dijme lidhjen emocionale mes Dafines dhe Nanes se saj dhe gjithe ato qe i kane kaluar se bashku! ❤️❤️❤️

 • Shijo me Zyren

  Shijo me Zyren

  Te ndegjosh kete kenge dhe mos te te renqethet trupi 😢😢 kenge qe do te mbahet ne mend 🔥🔥🔥🔥 love it ❤❤❤

 • Gentian

  Gentian

  “Dafinë moj” kryevepra e Shekullit, Krenare me ty❤️

 • Miguel Torres

  Miguel Torres

  Hermoso, esto es una joya. Que belleza de interpretación.

 • no name

  no name

  Shume kenge e bukur komplimente! Mbaje mamin afer sa e ke.... se ne se kemi na mungon shume 😪

 • Denisa nissa

  Denisa nissa

  Jeni te mrekullueshme ,cfare emocioni qe percjellin keto vargje ...

 • sad&bad_girl🧸

  sad&bad_girl🧸

  Kjoo muzike kujtoi kohet e vjetra...🥺💜

 • Mobina Amiri

  Mobina Amiri

  The instrument of this song is like sad Iranian songs🥺❤️‍🔥

 • Erjona Lika

  Erjona Lika

  Kjo kenge eshte kryeveper ,nje bravo te madhe nga zemra 👏👏👏, bravo ♥️♥️

 • Sali Futko

  Sali Futko

  Dafina ti je e bekuar nga Zoti me këtë zë të mrekullushme ❤️😍

 • anna

  anna

  Bravo dafina moj kenga ma e mira qe kam ndegjuar prej albumit 👏👏👏

 • Monda Raga

  Monda Raga

  Kenge emocionuse ''Dafinë moj''♥️♥️🌻🌻

 • Ani Aner

  Ani Aner

  So harmonic! 😍

 • Hajrie Bardhi

  Hajrie Bardhi

  Dafine moj veq edhe nje Masterpiece shume shume emocione 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Evangéliòn.

  Evangéliòn.

  Yooo don’t make us even more sad, it’s absolutely amazing 😭💜✨

 • Gülum

  Gülum

  Kenge emocionuese❤Te lumte Dafinë Moj❤

 • hajrije caca

  hajrije caca

  Kjo esht kenga e shekullit bravo dafina na mbushe zemren me kete Album :)

 • True Kapo

  True Kapo

  The most beautiful voice😍

 • Football memory

  Football memory

  Keng shummm e bukur e rikenduar nga dy zera te mrekullueshem.Mirëpo iu ftoj ta ndegjoni edhe kengen origjinale nga Agim Tejeci Dafina moj

 • ••Azra Nuredinii••

  ••Azra Nuredinii••

  Koxha kohe e gjate qe skem perjetu ket lloj emocioni gjate ndegjimit te nje kenge🔥