Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO

Pubblicato il 21 dic 2018
visualizzazioni 20 913 928
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/ALO
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Follow Dj Geek - lnk.to/DJGeek
Dafina Zeqiri X Dj Geek - ALO
Music & Produced: Cricket
Lyrics: Liridon Berisha, Gesko, Dafina
Master: Lorenc Aliaj (Avaxus)
D.o.p: Petrit Ukëhajdaraj
Drone operator: Arton Krasniqi
Screenplay: Dina Morina
Editing: TickMedia
Publishing: Bzzz Entertainment
Special Thanks:
Studio Sellma and Kaci
Drenusha Xharra
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

Musica

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 1 054  
 • Arseda Gjana

  Arseda Gjana

  8 mesi fa

  Te kjo kenga kam pare nje dashuri mes Daffit dhe DJ geek mos ndoshta

  • kinezi kinezi

   kinezi kinezi

   5 mesi fa

   ME MUNGON A.B TUSHI🥺🙏🙏

  • ('') layla

   ('') layla

   7 mesi fa

   Duket nga mënyra që vështrojnë njeri tjetrin..që kur doli kënga e kuptova që midis tyre kishte dicka.më vjen mirë që janë ende bashke.që të dy janë yje.🤩🤩🤩🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰

  • Enkeleda Subashi

   Enkeleda Subashi

   8 mesi fa

   @Ladi - I🐒 si bon ajo sikur se din🤣🤣🤣

  • Ladi - I🐒

   Ladi - I🐒

   8 mesi fa

   Po ti lidhur jan ka koh 🤷‍♂️🤣🤣

 • Dafina’s Fans

  Dafina’s Fans

  3 anni fa

  You couldn't end 2018 in a better way. Congrats for all the things you have done this year. Keep going ,dafinators are always going to be by your side. And please never stop,never. Your music is all I need. If I could choose only an artist that I can listen to for the rest of my life it will be you. I want your music to always be the background of my life. I love you so much.

 • Marcela Gjyshja

  Marcela Gjyshja

  3 anni fa

  Kengetarja me me stil n krejt estraden shqiptare
  Na fiksove dafyyyyy 😍😍

  • M. UKAJ

   M. UKAJ

   3 anni fa

   Shum unike namber 1 suksese

 • nora brwn

  nora brwn

  3 anni fa

  Ku mete ti alo,
  Ku mete ti lajmro,
  Pot mungoj ty, i know alo, alo (2X),
  Hey papi, ey ey ey,
  N'men pom rrin ti, ey ey ey (2X),
  Baby, ti pom thu që mjep a lot,
  Po për mu nuk o enough,
  Besom besom besom që veq po du love,
  Qa po thonë nuk ma nin, nuk ma nin,
  But oh...
  He stuck in my head,
  Day/Night and Day/Night,
  S'po muj me e hek,
  Sa her ai nuk o knej
  Sillna e sillna,
  Nuk muj unë me gjet,
  Yo my baby, yo my only,
  Për ty se shymi telefonin,
  Yo my baby, yo my only,
  Ref/
  Ku mete ti alo,
  Ku mete ti lajmro,
  Pot mungoj ty, i know alo alo (2X),
  I know,
  Si ti i njoh,
  Që t'marrin e sdin me jep (2X),
  E ti prano,
  Që un ta dho,
  Qata që kërkun se merr (2X),
  Se ti oh, i jemi jemi je (2X),
  I jemi je përjetë,
  E jotja une jam,
  Ref.
  Ku mete ti alo,
  Ku mete ti lajmro,
  Pot mungoj ty, i know alo alo (2X),

  • Artiola Saiti B B

   Artiola Saiti B B

   2 anni fa

   nora b

 • Toro Man

  Toro Man

  3 anni fa

  Edhe këtë herë si herave tjera vetëm emocione me siell e dashura Daffy 👏👐👐🎶🎧

 • Jona Seitaj

  Jona Seitaj

  3 anni fa

  Ky esht art dhe jo vetem .. E prisja nga kjo super artiste 👏🏻👏🏻👏🏻🔛🔝🎶
  Ska krahasim me Dafin 😎👊🏻

 • Flute Alimi

  Flute Alimi

  3 anni fa

  Love the winter vibes. Killed it as alwayss

 • Alma

  Alma

  3 anni fa

  I guess i'm gonna be listening to this forever ❤

  • Illyrian Hylli

   Illyrian Hylli

   2 anni fa

   Well me too I think so sweet sound and it relax your soul .bless her she is lovely

 • Brrr

  Brrr

  3 anni fa

  i can not get tired of her voice never ❤️

 • Klodiana Official

  Klodiana Official

  3 anni fa

  Diva e estrades shqiptare Dafina❤️

 • StreeTRangeR Official

  StreeTRangeR Official

  3 anni fa

  Për ata që kanë veshë të stilit afro/dancehall & reggae, vetëm ndëgjoni nga minutazha 0:44 deri në 0:53 dhe 1:02 deri në 1:12, e pastaj e kuptoni se çfarë kënge dhe stili i mrekullueshëm është këndu këtu.
  :)

  • Venera Gjataj

   Venera Gjataj

   3 anni fa

   bravi

  • Mirela Oga

   Mirela Oga

   3 anni fa

   🤗

  • Altin Gashí

   Altin Gashí

   3 anni fa

   Waaa👍👍👍👍👍👍

 • pirla lisa

  pirla lisa

  2 anni fa

  I didn’t understand a word but i still listing to this Albanian songs
  Just addicted
  Big love from Algeria 🇩🇿 🇩🇿

 • ela osmani

  ela osmani

  3 anni fa

  Ska nevoj ta degjosh e dim qe do jet HIT 😍

 • Besa* Oltion

  Besa* Oltion

  3 anni fa

  Kongtare mat kompletume spo shoh as sko me pa qitu nkosove as nshqiperi ♥️♥️♥️ she is ⭐️
  Like kush mendon si une🥇

  • ♤BURRELSE♤TIRONSE o yjeee

   ♤BURRELSE♤TIRONSE o yjeee

   2 anni fa

   Eshte shume e mire Dafi

 • ('') layla

  ('') layla

  11 mesi fa

  Dafina dhe dj.geek..ndihet në ajër dashuria...🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱

 • Jenny _

  Jenny _

  3 anni fa

  Kenget e tuja degjohen me lezet ❤️😍

 • Jorida Qirollari

  Jorida Qirollari

  2 anni fa

  Mbreteresh e muzikes me stil qe se ka as nje !!
  The Albanian Queen!!

 • Fitore A.

  Fitore A.

  2 anni fa

  Ku mete ti alo? I'm here listening to this song everyday since it's out ... ❤️😩💔 love it 🔥

 • klarisa tollumi

  klarisa tollumi

  3 anni fa

  best singer in albania ..this is the king not other that don't do nothing else but sing in playback and repeat the same words

 • Brahaj Elvis

  Brahaj Elvis

  3 anni fa

  Ma e mira e te mirave Dafina💛❤️🙏

  • Toni Rr

   Toni Rr

   3 anni fa

   Pas Elvanes 👌🏻

 • Armelda Qerri

  Armelda Qerri

  3 anni fa

  Mbreteresha e krejt shqiptarise ..love uu Daffi 😍👑🌟

 • Don Roi

  Don Roi

  3 anni fa

  E 100 her qe po degjoj dhe akoma sme ka dal qefit kjo keng 👏🤓

 • Fortesa Krasniqi

  Fortesa Krasniqi

  3 anni fa

  Ma e bukra ne bote je Dafina ❤❤🍓🍓🍓

 • Dushi Arushi

  Dushi Arushi

  2 anni fa

  She is perfect no matter what . Eshte perfekte do uroja nje dite te takoj .

 • Drena Gashi

  Drena Gashi

  2 anni fa

  Kush po e degjon pas lajmit qe dafina edhe dj geek jon n lidhje❤😍

 • Billboard Albania

  Billboard Albania

  3 anni fa

  Dafina e ka mbyll me sukses vitin 2018👏👏

  • Fi dan Aziri

   Fi dan Aziri

   3 anni fa

   ti qetu pun kqyri

  • besiana berisha

   besiana berisha

   3 anni fa

   @rina balj 😂

  • rina balj

   rina balj

   3 anni fa

   @Luc Peci ec Mori sbot vjen mare qysh e paske emrin u bone hor ncncnc

  • Hello It'sMe

   Hello It'sMe

   3 anni fa

   @Luc Peci hahahahahahhahahahahahhaha o lujta me pa kon ti I shkollun nuk I kishe shkrujt kto fjal banale 😆+ nuk ishe merr me komente sene vene po mos na u shit ktu kishe jom dikushi Se kerkushi skokshe 😝

 • Albin Abazi

  Albin Abazi

  3 anni fa

  Dafina je nje kengtare shum e madhe dhe nje ze te shkelqyshem 👏👍👌

 • Аня Дьячкова-о жизни в Венеции

  Аня Дьячкова-о жизни в Венеции

  Anno fa

  I am listening this song already 20 times this day, I am really crazy😅😄😄

  • Alban Jusufi

   Alban Jusufi

   Anno fa

   Listen also MELINDA ADEMI nice singer also from kosova and TAYNA and ERA ISTREFI very cool music all the best from kosova ANA🙌❤

  • Toni Vidal

   Toni Vidal

   Anno fa

   düz edirsən )))

 • zz zz

  zz zz

  3 anni fa

  Mbreteresha e muzikes shqipetare🔥🌟😻👑love you💋

 • Kelly

  Kelly

  3 anni fa

  Special song ever that i listen in my life respect dafffiiii your voice is amaizing❤️💕💋🌟💎💎💎💰🥰

 • NecroDie

  NecroDie

  3 anni fa

  My favorite song in the present ❤️

 • King Eric

  King Eric

  3 anni fa

  beautiful song love from Belgrade 🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇦🇱❤💓❤💓❤💓❤💓💗💗💖🔥🔥#brataizbrata

  • ALBANIAN SOUL

   ALBANIAN SOUL

   2 anni fa

   Thanks greetings back from Tirana ❤

 • BIZZ SHOW

  BIZZ SHOW

  3 anni fa

  E qet kongen n’12 t'mbremjes se nuk ja ndin per views 🙌🏻 real diva💥

  • Albi allll

   Albi allll

   Anno fa

   Skeni kuptu asgje. Kenget nxirren ne 12 te premten qe te shtunen e te dielen njerezit zakonisht jan pushim dhe ka me shume gjasa qe ta degjojn.

  • A_Ademi 999

   A_Ademi 999

   Anno fa

   Ca po don me than se spo kuptoj? Qe e ka qit ne 12 te nates ?

  • Orgest Hyskaj

   Orgest Hyskaj

   Anno fa

   Granit Fazliu n

  • Orgest Hyskaj

   Orgest Hyskaj

   Anno fa

   Granit Fazliu eo

 • Liridona Baftija

  Liridona Baftija

  3 anni fa

  t zgjat jeten kjo me ket zo perfekte osht Queen👑 😍❤️

 • Elida Pulaj

  Elida Pulaj

  3 anni fa

  Thjesht më jep qetësi.Nuk mund të ndaloj së shtypuri replay.S'do flemë hiq sot siq po shihet 😍😍

 • Visi

  Visi

  3 anni fa

  Më e ëmbla nga këngtaret 🎼🎼🎼 👍👍👍

 • Valbona Nicol

  Valbona Nicol

  2 anni fa

  2020 still my favourite one ❤️

 • Mally C.

  Mally C.

  2 anni fa

  I feel like this song would have been an awesome colab with Capital T!!! Their voices would sound great together 😍

 • Biondina Mustafa

  Biondina Mustafa

  2 anni fa

  this song is my everyday song actually! One Dafina ♡

 • K2 Force

  K2 Force

  3 anni fa

  super hit me pelqen shum nuk duke e degjuar kte keng ❤️ keep it on fire honey 🤘🔥🔥

 • Taynaaa Ledri

  Taynaaa Ledri

  3 anni fa

  Kush mendon qe dafina eshte diva e zeri me i mir shqiptare🔥

 • Qëndresa Qendresa

  Qëndresa Qendresa

  3 anni fa

  Si Dafina sbon mo nana njo edhe e vetmja n'shqiptari!🔥🔥🔥🔥🔥🔥

  • Blerta LA

   Blerta LA

   3 anni fa

   Qendresa Xhoxhaj jooo Dua esht e mir kjo sesht dicka extra

  • Qendresa Qendresa

   Qendresa Qendresa

   3 anni fa

   @Blerta LA Nuk fola per paraqitje po si kengtare osht e vecante.

 • F Thaqi

  F Thaqi

  3 anni fa

  Ska fjal perfekte si qdo her❤👑DIVA

 • roana trashupa

  roana trashupa

  3 anni fa

  The queen is heree ❤ I love her voicee

 • Kristi Mulla

  Kristi Mulla

  2 anni fa

  wow am listening non stop to this

 • Arlinda Jakupi

  Arlinda Jakupi

  3 anni fa

  In a world full of Enca's be an DAFYE ❤ si gjith seni littt another level 💣 kush e bon like inshALLAH i del kysmeti ma shpejt 😂 ❤

  • KOSOVO is doing the best music in Europe

   KOSOVO is doing the best music in Europe

   3 anni fa

   bash inati mu ma mshef Dafina komentin edhe e livdoj e ktij ja qesin gjithka 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂

  • L B

   L B

   3 anni fa

   Ma te mirit💝💝💝

  • Arlinda Jakupi

   Arlinda Jakupi

   3 anni fa

   @Doni ekstrakt i budalles ishte 😂

  • Luc Peci

   Luc Peci

   3 anni fa

   Doni nuk osht i me po ni me ta un ka ti jo tmir mun ju qka duhet na kom ai po shum jom ktu je a mos at tasht ajo uku kur jon e kemi sa na ty gjith pse osht toh a ti gjo kush nimi keq po jemi vjen dypo kshtu atje kon se hej pojo tibash pa me kurgjo ejo qka pabo xeb ato tuj aty 👍🏻

 • xheneta Xheneta

  xheneta Xheneta

  3 anni fa

  In love with this song 😍😍😍😍🔥🔥🔥

 • roana trashupa

  roana trashupa

  Anno fa

  I want this kind of songs to do dafina her voice is like a angel

 • Andi S

  Andi S

  3 anni fa

  Gezuar krishlindjet krejt shqiptareve kudo qe ndodhen ❤

  • Ana A

   Ana A

   3 anni fa

   Mehdi Jashari flm qe po mshpjegon ca osht feja dhe ca osht kombi, se nuk e dija nfakt. Kishte ngele tma tregonte nje person anonim ne ITload. Me ate ca une shkrova, nenkuptova qe Shqiperia esht nje nga vendet e para (ne mos i pari) me harmonine fetare. Keshtu qe rendesi ka jena Shqipetare dhe i urojme te mira te mira njeri tjetrit. :)

  • Camera08 Camera07

   Camera08 Camera07

   3 anni fa

   Katri Matr mir ti a je mir nkry keshr u than po skane

  • myheartttt8

   myheartttt8

   3 anni fa

   Camera08 Camera07 a je mir nkry

  • Camera08 Camera07

   Camera08 Camera07

   3 anni fa

   O zot na udhzo ti estagfirullah shkas po shef e shkas po nin njeri

  • myheartttt8

   myheartttt8

   3 anni fa

   Estrada Shqiptare flm edhe ty

 • erian

  erian

  3 anni fa

  Shum *dashni* per Dafin
  Like nese edhe ti e don:)

  • Sarw Nand

   Sarw Nand

   2 anni fa

   Super eshte

 • alisa lisa

  alisa lisa

  3 anni fa

  Bash per ditlindje!
  Faleminderit bejbii❤❤❤ shume suksese per ty🙏💕

 • Adrian Balla

  Adrian Balla

  Anno fa

  Ka mundesi te kendoni ne shqip se na merzitet duke futur fjal te huaja brenda se gjuha shqipe tingullon fantastike apo shisni podh QE dini gju te huaj

 • berkan aliuu berki123

  berkan aliuu berki123

  3 anni fa

  te dua dafin shum loqk je ti qdo kang tande qe dexhoj cilen do koft me duket se spari her jom tu e ndexhu aq shum me pelqen ky ze i bukur gjith kangt ike te mira kurrr sje monton ti je shpirt 💗💗💗💗💗💗💗💖💖💖💖💖💖💖😍😍🤗🤗🤗🤗🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒🖒

 • Arben Krasniqi

  Arben Krasniqi

  3 anni fa

  Pa kurfar diskutimi kjo osht diva e muzikes sa her ben keng gjithmon hite 👑Queen Dafi

 • Besarta

  Besarta

  3 anni fa

  literally, this is heaven to the ears !

 • Neta white

  Neta white

  3 anni fa

  Muzik qe ndjehett in love 🤩 mknaqi 🤗🤗🤗

 • Elda Dudumi

  Elda Dudumi

  3 mesi fa

  Vullkan Dafina me e mira dhe me e vecanta 💖❤👌

 • Skender Gashi

  Skender Gashi

  3 anni fa

  Cdo kenge e dafines ka edhe nje mini film aty , te lumt e dashur #wintermood ❄👑

 • Dafina Fans

  Dafina Fans

  Anno fa

  Its the Year 2021 iam still here and feeling like I am hearing this song for the first time

 • Xhejsika Gjoka

  Xhejsika Gjoka

  3 anni fa

  Nuk ka te dyt si ty moj vajz❤😭❤❤❤❤

 • Arli Ndoj

  Arli Ndoj

  3 anni fa

  I have miss this voice so much 😊😊😘

 • Husstle _G

  Husstle _G

  3 anni fa

  Obobobobo sa e papame per zotin...kjo Dafina ma rreqeth mishin...brrr🧡🧡🧡🧡

 • Joy Sena

  Joy Sena

  Anno fa

  Kjo meriton ne amerike te shkoje atje, ska asgje Ma shume Rita ora apo Dua Lipa thjesht paten fat!

 • BringThemAll 1

  BringThemAll 1

  3 anni fa

  Veq ti je tingllu ndryshe tjerat spi dalloji ....❤️😍

 • Arta Elezi

  Arta Elezi

  3 anni fa

  jo qe m’i knaqi vesht, po ma qetsoi shpirtin 🙇‍♂️

  • Arben Krasniqi

   Arben Krasniqi

   3 anni fa

   Arta Elezi shum e vertet se edhe veshin edhe shpirtin ta knaqka per zotin edhe ska si kjo as ska me pas asnjiher legjend osht pajtohna plotesisht me juve

 • Adriana Caco

  Adriana Caco

  2 anni fa

  Nje nga me te mirat ne Shqiperi .One of a kind

 • Indre Dardha

  Indre Dardha

  2 anni fa

  Love it 😊

 • Ada Satka

  Ada Satka

  3 anni fa

  Love it ❤️

 • Samson

  Samson

  3 anni fa

  BIJÎ KURD Û KURDISTAN URIME KOSOVË ❤💛💚🇦🇱🇽🇰

  • Kosova is Albania

   Kosova is Albania

   2 anni fa

   Hemens Malm it will be

  • Hemens Malm

   Hemens Malm

   2 anni fa

   There is no kurdistan😉

  • Kosova is Albania

   Kosova is Albania

   2 anni fa

   Greetings from Albania 🇦🇱 free Kurdistan.

  • Elif Yildirim

   Elif Yildirim

   3 anni fa

   🇹🇷

 • xxCherry

  xxCherry

  3 anni fa

  Dafina paramendo me qit deshtim apet del ma mire del se gjysa kangav qe jon hite… ;) kshtuqe ska deshtime kurr shpirtt

 • Oliver Hart

  Oliver Hart

  2 anni fa

  ti je vecanti ne gjithe Shqipetarin vajze e bukur me sharm plot bekim magji 💎💎💎💎💎💎

 • Fabiola Balla

  Fabiola Balla

  3 anni fa

  Kengetarja më me stil diva🙈🙈♥️♥️😍😍😍😘

 • D B

  D B

  3 anni fa

  🔥🔥in love with this one

 • Ledia, Marjusi Dhe Nora

  Ledia, Marjusi Dhe Nora

  3 anni fa

  Aman te zerit qe me ke😍 Kuklla Shqiptare ♥️

 • Isjsjnns Jsjsjj

  Isjsjnns Jsjsjj

  3 anni fa

  Cdo kenge e Daffit esht hit suksese zmr je ma e mira.

 • SYDNEY-7

  SYDNEY-7

  3 anni fa

  I JUST LOOOOOOOVE IT ❤❤❤🔥👌🏾

 • Roxanna

  Roxanna

  3 anni fa

  You rock girl 👏👏🔥🔥🔥

 • Greta Anastasi

  Greta Anastasi

  3 anni fa

  Ska dite qe se degjoj kete super hit ❤❤❤❤

 • Michael Weaver

  Michael Weaver

  3 anni fa

  AMAZING As Always! Much Love

 • Armandskurani Skurani

  Armandskurani Skurani

  3 anni fa

  Si shpirt je dafin bravo🌠🌟🌟♥️♥️♥️🏅🏅🏅🎉