Dafina Zeqiri ft MUMA - DASHNI

Pubblicato il 6 mar 2022
visualizzazioni 19 403 668
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - DafinaZeqiri.lnk.to/DASHNIxMuma
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri ft MUMA - DASHNI
Music & Produced by CRICKET
Melody : MUMA & DAFINA ZEQIRI & ELINEL
Lyrics : MUMA & ELINEL
Video : Entermedia
Published : Bzzz Entertainment
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment
Dafina Zeqiri ft. MUMA - D A S H N I
DASHNI
MA MORE
DASHNIN
KE MET TASH VEQ TATTOO
KE MET TASH VEQ TATTOO
(Oh)
Ku ke met
Ku ke met
Kallzom a je -
mir a je deh
Kallzom a po mshan a po mtherret
Po mshan a po mthrret
Ja ja
Ja ja
Njerzit tkan pa
Kan thon - ke fillu me qa
Se ti e di ca ke ba
Hajde zemer ku ke met?
A pi lojna inatet
M tni edhe 1 nate
Come again
Baby
Come agian
Mke mungu Prej asaj nate
E di qe e don ti hajde
Come again
Baby
Come again
Ohh
DASHNI
MA MORE
DASHNIN
KE MET TASH VEQ TATTOO
KE MET TASH VEQ TATTOO
DASHNI
MA MORE
DASHNIN
NA METEM PA U TAKU
U METEM PA U TAKU
Per neve
Qa menon me vepra e ke thon
bebe
Per ty skom mo lot
Jo mo lot joooooo
vetmii
Qa em bone mu
Sot fol alkooli -
Nfund tksaj gote qe sdin me mbaru
Oooo
Vetmi - tradhton dhe kjo raki
Se kur tkalon pija ti hala , mrena meje rrin
A pi lojna inatet
Me tni edhe 1 nate
Come again
Baby
Come agian
Mke mungu Prej asaj nate
E di qe e don ti hajde
Come again
Baby
Come again
Ohh
DASHNI
MA MORE
DASHNIN
KE MET TASH VEQ TATTOO
KE MET TASH VEQ TATTOO
DASHNI
MA MORE
DASHNIN
NA METEM PA U TAKU
U METEM PA U TAKU

Musica

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 1 595  
 • Queen Deep

  Queen Deep

  Mese fa

  Good job. Congratulations. Greetings from Queen Deep!!😍😘😍

  • happyer

   happyer

   Mese fa

   Omg🥺

 • Andrea Vivace

  Andrea Vivace

  2 mesi fa

  WOW!!!

  • Eos Joy

   Eos Joy

   2 mesi fa

   Eh già, l'Albania ha delle dive, l'Italia un po' meno.

  • Gazmend Rama

   Gazmend Rama

   2 mesi fa

   Go reaction this video🔥💥

 • Dario Doka

  Dario Doka

  2 mesi fa

  Perfundimisht Dafina ka qen,eshte dhe do mbetet Mbreteresha muzikes shqiptare…cdo moment po na mbush shpirtin me muzike dhe shije❤️ cdo kenge behet Hit dhe ngelet ne histori🙏🏻

  • Alkida Bardhoshi

   Alkida Bardhoshi

   25 giorni fa

   Po e vertete

  • Xhafer Haxhimustafa

   Xhafer Haxhimustafa

   Mese fa

   qa0 1ë

  • anila idris

   anila idris

   Mese fa

   kengetare te mire shqiptare kemi Elvanen

  • Albanian ILLYRIAN {🇦🇱}

   Albanian ILLYRIAN {🇦🇱}

   2 mesi fa

   😍😍😍🇦🇱🇽🇰🇦🇱

 • Aurora 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

  Aurora 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

  Mese fa

  Perfundimisht Dafina ka qen,eshte dhe do mbetet Mbreteresha muzikes shqiptare…cdo moment po na mbush shpirtin me muzike dhe shije❤️ cdo kenge behet Hit dhe ngelet ne histori

 • Artush Djartush

  Artush Djartush

  2 mesi fa

  A beautiful song. Congratulations

  • Ela Hoti

   Ela Hoti

   Mese fa

   beautiful ❤

 • Liljana Sufaj

  Liljana Sufaj

  2 mesi fa

  This duo needs to collaborate a lot, because they are amazing together🇦🇱.

 • Malvina Lata

  Malvina Lata

  2 mesi fa

  Teksti...
  Dashniiii, ma more dashnin
  Me ke met Vec tatto (2x)
  MUMA...
  Ku ke met, ku ke met
  m‘kallxo a je mir, a je ti
  kallxom (...............) ja ja ja ja.
  Njerzit t kan pa,
  kan tha ke fillu me qajt,
  Se ti e din ca m ke bo.
  Hajde Zemer ku ke mbet.
  Daffy...
  A po lejna inatet,
  me t ni edhe ni nate.
  Come again,
  baby come again.
  Me ki mungu prej asaj nate,
  e di qe don ti hajde.
  Come again,
  baby come again (ooo)
  Dashniii, ma more dashnin
  me ke mbet tash vec tatto (2x)
  Dashniii, ma more dashnin
  na metem pa u taku,
  po metem pa u taku.
  Per nevee,
  ca menon me vepra e ke thon,
  bebee...
  (per ty ska me lot, jo me lot jo)
  Vetmiii, ca m bone mu
  sot (................) ksaj bote,
  qe sdin me mbaru
  O vetmii,tradhton dhe kjo raki
  Se kur te kalon pija, ti hala
  brenda meje rrin.
  A po lejna inatet,
  me t ni edhe ni nate.
  Come again,
  baby come again.
  Mke mungu prej asaj nate,
  e di qe don ti hajdee..
  Come again,
  baby come again. (ooo)
  Dashniii, ma more dashnin
  me ke mbet tash vec tatto (2x)
  Dashniii, ma more dashnin
  na metem pa u taku,
  po metem pa u taku..

 • [AMANDA] 🍆 T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

  [AMANDA] 🍆 T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

  Mese fa

  This duo needs to collaborate a lot, because they are amazing together🇦🇱.

 • Anddy Tema

  Anddy Tema

  2 mesi fa

  🥀Mrekullia e rradhës!✨
  🙏Faleminderit Dafina Zeqiri ❤😭

 • Dafina Fans

  Dafina Fans

  2 mesi fa

  Nese industria muzikore shqiptare kish me qene shkolle Dafina kishe me qene Drejtoresha
  Urime kjo dite Ikone e muzikes shqiptare . 👸🧚‍♀️

  • Blerim Starabaja

   Blerim Starabaja

   2 giorni fa

   💓💓

  • LucidDreaming X

   LucidDreaming X

   Mese fa

   YLL Limani Drejtor....hahaha !

  • Nesret Gugi

   Nesret Gugi

   2 mesi fa

   Nje zere ishkelqyshem je nje kengetare ma emire

  • Celebrities Moments

   Celebrities Moments

   2 mesi fa

   Pershendetje Ju ftoj te ndiqni kanalin tim te ITload Per video te bukura dhe funny 😄 Faleminderit 😍

 • Exotic Limo

  Exotic Limo

  2 mesi fa

  Shes amazing!!! Love from Armenia!!!

  • Albanian ILLYRIAN EAGLE Cham Tsamide

   Albanian ILLYRIAN EAGLE Cham Tsamide

   2 mesi fa

   🇦🇱🇽🇰🇦🇲

 • Arian Arslani

  Arian Arslani

  2 mesi fa

  Gjithmon e kam mendu se je Artista me e kempletuar te tregut shqiptar por me ket keng e vertetove se thjesht je N.1 👏👏

 • Elsa Uruci

  Elsa Uruci

  2 mesi fa

  Dafina zeqiri ❤️ diva e gjith shqiptaris 🇦🇱 loqk ti meriton te fitosh festivalin e radio televizionit shqiptar 🇦🇱 Dhe te perfaqesosh shqiperin 🇦🇱 ne Eurovizion 🏆🇦🇱🇦🇱

  • Elsa Uruci

   Elsa Uruci

   Mese fa

   E ,,di qe duhet kendim live 👍 por dafina zeqiri eshte super kengetare 👍 Dhe kendon shum bukur 😁 Ajo e meriton te perfaqesoj shqiperin 🇦🇱 ne Eurovizion ❤️

  • Kiki

   Kiki

   Mese fa

   Duhet këndim live në Eurovizion, auto-tune ❌

 • Jonie-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞

  Jonie-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞

  2 mesi fa

  This duo needs to collaborate a lot, because they are amazing together🇦🇱.

 • Etrit. Gg

  Etrit. Gg

  2 mesi fa

  The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory

  • Kero 207

   Kero 207

   Mese fa

   Gensehaut du hast so recht omg ich weine

  • Octagon9

   Octagon9

   Mese fa

   well that sure sucks 😳

  • Nje Sekret i Bukur

   Nje Sekret i Bukur

   Mese fa

   The right person will not become a memory, it’ll be a lifetime thing so be patient bc it’s coming to you :)

  • Paulina Lozinska

   Paulina Lozinska

   Mese fa

   Ich

 • Nicolas Marquez

  Nicolas Marquez

  2 mesi fa

  Amigos de Albania - Kosovo su música es genial 👌 , saludos desde Argentina 🇦🇷

  • Nicolas Marquez

   Nicolas Marquez

   Mese fa

   @Alessia Rakipi me gusta mucho la música de esos lugares , también la música rumana ♪

  • Alessia Rakipi

   Alessia Rakipi

   Mese fa

   Es bueno saber que hay gente de Sudamérica a la que le gusta este tipo de música.

  • LucidDreaming X

   LucidDreaming X

   Mese fa

   Dua Lipa Rita Ora and manny more are from Kosovo..

  • tannlegeoslo

   tannlegeoslo

   2 mesi fa

   You r right. Kosovo music is world class. Greetings from Norway

  • Alush Karavidaj

   Alush Karavidaj

   2 mesi fa

   say hello to messi

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  Mese fa

  Amigos de Albania - Kosovo su música es genial 👌 , saludos desde Argentina 🇦🇷

  • Donika Mustafi

   Donika Mustafi

   4 giorni fa

   Grasias

  • happyer

   happyer

   Mese fa

   Share it with your friends please

 • Feim Junz

  Feim Junz

  Mese fa

  Sing more songs of this genre please. It fits you great

 • Gisella Bacciu

  Gisella Bacciu

  7 giorni fa

  I love this song! Hear it every day 😍 I wish I could understand what they were singing...

 • cendresag

  cendresag

  2 mesi fa

  Dafina sjell gjithmon kong tpavdekshme edhe jam e lumtur qe jetoj n'epoken kur Dafina Zeqiri ka qene Artistja ma e kompletume shqiptare
  Queen

  • riad avdiu

   riad avdiu

   22 giorni fa

   Qendres shenoma snapin qitu pom.dokesh shum e njofshme , e di qe e thash keq po po du met njoft hehehe

  • Celebrities Moments

   Celebrities Moments

   2 mesi fa

   Pershendetje Ju ftoj te ndiqni kanalin tim te ITload Per video te bukura dhe funny 😄 Faleminderit 😍

  • theonlymusic

   theonlymusic

   2 mesi fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

 • Sharon-🔞T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

  Sharon-🔞T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

  2 mesi fa

  I admire Dafina's movement; she clearly understands her body and how to move it.

 • Ειρηνη Ρουσου

  Ειρηνη Ρουσου

  2 mesi fa

  Ο Ξενέρωτος Δίπλα
  Της !! Το Τοπίο με Τη
  Θάλασσα Στη Μαύρη
  Νύχτα Είναι Το Κάτι
  Λιγότερο Από Την
  Θάλασσα Της
  Σαντορίνης Που
  Κάνω και Νύχτα
  Μπάνιο, με ή χωρίς
  Φεγγάρι Κολυμπώντας λίγο
  Πριν Την Ανάφη
  Ναι !!!
  Αλλά Τις Περισσότερες φορές
  Είχα ΑΝΤΡΑ ΜΑΖΥ
  ΜΟΥ ,
  Αυτός Στο Video
  ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΨΙΑ ΑΝΔΡΟΣ !! ΠΟΥ
  ΚΟΛΛΑΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΗΣ !!!

 • Zikzak Zikzak

  Zikzak Zikzak

  2 mesi fa

  1.Talent 2.Queen of Art 3.e Bukur edhe shum te tjera, ma e mira shmbull per shum femra edhe per mu Ishalla ma bjen zoti veq njeher ne te taku live 🥰🥰 kenga perfekt si gjdo her… ❤️

  • theonlymusic

   theonlymusic

   2 mesi fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏💜

 • Nazmi Gashi

  Nazmi Gashi

  2 mesi fa

  Te lumte Dafina
  Je duke na gezuar dhe treshtuar me kenget e tua
  Faleminderit shum per kenget e tua 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚘🌺

 • Kristina Durkovic

  Kristina Durkovic

  Mese fa

  Te duuuaaaa shum!!!!!❤️❤️❤️
  I love it, really nice, I can not explain this, this feeling when I listen with 🎧 !!!
  Bravoooo👍💯😘

 • macedonga

  macedonga

  2 mesi fa

  Dafina Zeqiri cdo keng e jotja eshte art ne vete ,,, ska te dyte je unike,,cdo keng emocion...Me e mira bravo Queen..

 • -[S O F F Y] - Go To My ChanneI! L!VE NOW

  -[S O F F Y] - Go To My ChanneI! L!VE NOW

  2 mesi fa

  This duo needs to collaborate a lot, because they are amazing together🇦🇱.

 • [AMANDA] 🍆 T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

  [AMANDA] 🍆 T[A]P Me!! to Have [𝐒]𝐄𝐗 With 𝐌𝐞

  2 mesi fa

  This duo needs to collaborate a lot, because they are amazing together🇦🇱.

 • 🎉 Ella 🍆

  🎉 Ella 🍆

  2 mesi fa

  This duo needs to collaborate a lot, because they are amazing together🇦🇱.

 • SHARON- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

  SHARON- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

  2 mesi fa

  I admire Dafina's movement; she clearly understands her body and how to move it.

  • elez elezi

   elez elezi

   2 mesi fa

   Sharon 😍🌹

 • Poem Aliu

  Poem Aliu

  2 mesi fa

  Kur e beri kte kenge ishte e ftuar edhe Beatrix…. Hmmmm me duket sikurse eshte pak per Beatrix. Gjithsesiii kenge shume e bukur edhe e sjellur nga nje DIVA
  Te kam pelqyer gjithmonë, por qe nga momenti kur ishe nje nga ato qe i dole ne krahe Trikses, jo qe te pelqej kjo nuk diskutohet por TE DUA Dafina Zeqiri ❤️❤️ Gjithmonë femra per femren 💪 🤩👏🏻🙏🏻

  • theonlymusic

   theonlymusic

   2 mesi fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏💜

 • Dashamir Cellina

  Dashamir Cellina

  2 mesi fa

  Best voice out there period everything she makes is a hit🔥🔥🔥

 • klau 🌬

  klau 🌬

  2 mesi fa

  Dafina nje DIVA e vertete ! Muzike te paharrueshme nder vite ❤️

  • theonlymusic

   theonlymusic

   2 mesi fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

 • Bekim Dugolli

  Bekim Dugolli

  19 giorni fa

  Skena,kënga,melodia,komponimi,teksti,interpretimi,dhe këndimi nga Dafi & Muma,të gjitha perfekte.Hit i madh padyshim👏👏

 • Novos Gas

  Novos Gas

  2 mesi fa

  Super kenge , super kengetare …dhe shume faleminderit qe ke promovuar vendin me te bukur …plazhin e periferis se Vlores!🙏😘

  • theonlymusic

   theonlymusic

   2 mesi fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏💜

 • Isla	 🔞 𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

  Isla 🔞 𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

  Mese fa

  The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory

 • Arian Qorrolli

  Arian Qorrolli

  12 giorni fa

  Our Dafi who leads our estrada absolutely with her magical songs..my favorite

 • Hxxxt

  Hxxxt

  2 mesi fa

  This song gives me so many memories from summer where I lost someone I didn’t even have time to say that I liked him, maybe loved🥺

  • Kore

   Kore

   5 giorni fa

   Aw really where did you meet him, maybe he will go there again

  • Albanian ILLYRIAN EAGLE Cham Tsamide

   Albanian ILLYRIAN EAGLE Cham Tsamide

   2 mesi fa

   Sameeeeee

  • Hxxxt

   Hxxxt

   2 mesi fa

   @Uchiha Sasuke I really want to that, but we live in different countries. But I promise I will do it this summer🥺❤️

  • Uchiha Sasuke

   Uchiha Sasuke

   2 mesi fa

   Go to that same place you met and ask, maybe you'll find him, don't let love go like that..

  • Elvira Fejzullahu

   Elvira Fejzullahu

   2 mesi fa

   SAMEEEEEEEE

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Mese fa

  Gjithmon e kam mendu se je Artista me e kempletuar te tregut shqiptar por me ket keng e vertetove se thjesht je N.1 👏👏

 • Dardan Xhebexhia

  Dardan Xhebexhia

  2 mesi fa

  Muma eshte kaq i nenvlersuar,he is so talented ✨️✨️

 • Diana Batista

  Diana Batista

  2 mesi fa

  Shumë bukur 🔥💖 Dafina is the best...I really love albanian music🇦🇱🇨🇴

 • SHARON- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

  SHARON- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

  2 mesi fa

  The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory

 • A H

  A H

  2 mesi fa

  Dafina faleminderit qe je ka na bon me u ndi cdo here ma ndryshe me kenget e tua, je unike. Te dua!!! ❤️

  • theonlymusic

   theonlymusic

   2 mesi fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

  • mei mela

   mei mela

   2 mesi fa

   yllllll

 • A-Agalliu

  A-Agalliu

  2 mesi fa

  You know a Cricket Beat when you hear one ☝️

 • [Soffy] H0T Girl L!ve Cam

  [Soffy] H0T Girl L!ve Cam

  2 mesi fa

  The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory

 • Sharon- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

  Sharon- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]

  2 mesi fa

  The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory

 • Venny- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]🔞

  Venny- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]🔞

  2 mesi fa

  The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory

 • Pipo Popioo

  Pipo Popioo

  2 mesi fa

  Gjithmon kendosh Dafin je kengtarja ime numer 1,, gjithmon kenget tu qdo femer e gjen ne strofin e kenges qe na perkasin edhe Neve Bravo Dafina

 • ESMA

  ESMA

  2 mesi fa

  01:27 asht momenti kur mu me rrenqethet mishi me behet kokrra kokrra prej zanit mahnites te Dafines

 • - [S O F F Y]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

  - [S O F F Y]- Go To My ChanneI! L!VE NOW

  2 mesi fa

  Ka qejf njeriu me ju dëgju juve: keni klas edhe shije, jeni artista të veçantë🇦🇱, dashni për ju

 • Donyy Fly

  Donyy Fly

  2 mesi fa

  Kjo kenge meriton miliardat se milionat pak jan! Masterpiece ✨❤️

 • Hxxxt

  Hxxxt

  2 mesi fa

  Dafina x MUMA is the duo we always will need every year🥺

  • theonlymusic

   theonlymusic

   2 mesi fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

 • Lindita Kuli

  Lindita Kuli

  2 mesi fa

  O zeri jot esht i pavdekshem” je dashuri e kompletuar ne cdo aspeket nje femer qe sot per sot je e paharritshme , ne gjith drejtimet te adhuroj❤️ 🥰Dafina Zeqiri❤️🥰love you🌸

  • theonlymusic

   theonlymusic

   2 mesi fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

 • macedonga

  macedonga

  2 mesi fa

  Dafina je legjend e muzikes shqiptare ❤️

 • Dritan Kajo

  Dritan Kajo

  22 giorni fa

  Tani edhe kripa e Vlores do jete e embel se e ka shkelur kemba e Dafines! Super kenge , super videoklip!

 • Zyrafete Nikqi

  Zyrafete Nikqi

  2 mesi fa

  Dafi je kengetarja e famljes vajza ime 11 muajshe sa e degjon zerin hidhet perpjet duke kercy ❤️❤️

 • Ea

  Ea

  Mese fa

  Baby come again❤
  Dashni, ma more dashni
  Keto dy pjese kane qene flake .
  Pa keqkultime , Dafina dhe Muma - Dj Geek kan qene qifti me i lumtu ne bote . Kenga qe e keni bere eshte fantastike - komplimente

 • Ardis Fekaj

  Ardis Fekaj

  13 giorni fa

  Congratulations to Dafina Zeqiri !❤️⭐️👑

 • Safe Gashi

  Safe Gashi

  2 mesi fa

  Dafina je nje artiste e veçantë ❤❤❤❤❤

 • macedonga

  macedonga

  2 mesi fa

  The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory

  • Elvis Shahu

   Elvis Shahu

   2 mesi fa

   One day we will become memory's to in this world.

 • IlaAni✍🏻

  IlaAni✍🏻

  2 mesi fa

  Ah moj Dafin,ty t'kendon shpirti e zemra ma shume se zani🤭😢

 • glauk shabani

  glauk shabani

  2 mesi fa

  Shume kenge moderne dhe ritmike. Respekte per ju Glauku

 • mirsad tahiri

  mirsad tahiri

  2 mesi fa

  Si me ta pas porosit qet kang moj Dafinë se kisha nevoj per nje keng si kjo ❤️ Je ma e mira👑

 • Alexander Gallon

  Alexander Gallon

  2 mesi fa

  Te dua Dafina, una de las mejores voces de albania

  • Alexander Gallon

   Alexander Gallon

   2 mesi fa

   @Lina DE oh sorry

  • Alban Jusufi

   Alban Jusufi

   2 mesi fa

   @Lina DE i know im from kosova too im saying that all the best singers are from kosova mostly but we are albanians its same they sing in albanian lengauage albania have less known famous singer than kosova but we are one albanians but with 2 states

  • Alban Jusufi

   Alban Jusufi

   2 mesi fa

   @Lina DE edhe njojt osht kosov shqipri njo osht

  • Alban Jusufi

   Alban Jusufi

   2 mesi fa

   @Lina DE e di e di i kosoves jom ama une i shkruva ne spanisht qe shumica e industris muzikes shqiptare jon nga kosova prej shqipnis ka pak te famshem sa ka ktu

  • Lina DE

   Lina DE

   2 mesi fa

   Dafina Zeqiri is from kosovo 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰 🇽🇰 Not Albania

 • SHARON-🔞𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

  SHARON-🔞𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

  2 mesi fa

  Ka qejf njeriu me ju dëgju juve: keni klas edhe shije, jeni artista të veçantë🇦🇱, dashni për ju

 • 💗 Abigail 💦

  💗 Abigail 💦

  2 mesi fa

  Ka qejf njeriu me ju dëgju juve: keni klas edhe shije, jeni artista të veçantë🇦🇱, dashni për ju

 • Hajrije Daci

  Hajrije Daci

  2 mesi fa

  Dy me te miret. ❤❤❤❤ Duet I veçantë 👍❤

 • Klejd Asmuca

  Klejd Asmuca

  2 mesi fa

  Si ka mundsi qe cdo muzik qe ben ka tboj me gjerat qe kam kalu ! 🥀
  Mos ndalo se beri muzik te lutem ! ❤️

 • Maria S

  Maria S

  Mese fa

  This might be the best duo ever,first pa ti was stuck in my mind now this!

 • Klea Hidri

  Klea Hidri

  2 mesi fa

  Dafine moj Dafine.
  Cfarë na bërë dhe këtë herë ❤️🧡

 • Benjamin Official

  Benjamin Official

  Mese fa

  Per neve
  Qa menon me vepra e ke thon
  bebe
  Per ty skom mo lot
  Jo mo lot joooooo
  vetmii
  Qa em bone mu
  Sot fol alkooli -
  Nfund tksaj gote qe sdin me mbaru
  Oooo
  Vetmi - tradhton dhe kjo raki
  Se kur tkalon pija ti hala , mrena meje rrin
  A pi lojna inatet
  Me tni edhe 1 nate
  Come again
  Baby
  Come agian
  Mke mungu Prej asaj nate
  E di qe e don ti hajde
  Come again
  Baby
  Come again
  Ohh

  • Kiki

   Kiki

   Mese fa

   😂 na e dogji pinin alkooli me dy o... Nk po e dalloja dot. 😭

 • VLORA TAHIRI 🦋

  VLORA TAHIRI 🦋

  2 mesi fa

  Oh Dafina te lumte per kete kenge po e gjeje veten ne kete tekste e sukeseseee Diva je ❤️🌍👑❤️‍🔥🤗❤️

 • Live Video

  Live Video

  2 mesi fa

  Oj Dafin T'rujt Zoti se prej teje u pajtova me at budallen ❤️❤️

  • Amanuela Karaj

   Amanuela Karaj

   Mese fa

   😂😂😂😂😂

  • Leli Hilaj

   Leli Hilaj

   2 mesi fa

   😂😂

 • Nafi Ibrahimaj

  Nafi Ibrahimaj

  Mese fa

  Me te vertet artiste shume e madhe dhe me stil shume unik!…

 • demona !

  demona !

  2 mesi fa

  The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory🤍🥺

 • Dorjan Myrtja

  Dorjan Myrtja

  2 mesi fa

  Dyshja më e mirë e Momentit 🎶👌

  • theonlymusic

   theonlymusic

   2 mesi fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit nese doni shikoni videot e mia🙏❤️

 • Elysha- 💓𝐆𝐨 𝐓𝐨 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е ! 𝒜м [𝐋!𝐯𝐞]_🤳

  Elysha- 💓𝐆𝐨 𝐓𝐨 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е ! 𝒜м [𝐋!𝐯𝐞]_🤳

  Mese fa

  The saddest part of life is when the person who gave you the best memories becomes a memory

  • Drej I

   Drej I

   Mese fa

   Good music

 • Erentina Barjoti

  Erentina Barjoti

  25 giorni fa

  Daffy is the one and only Albanian DIVA!💕🌸

 • macedonga

  macedonga

  2 mesi fa

  Si ka mundsi qe cdo muzik qe ben ka tboj me gjerat qe kam kalu ! 🥀Mos ndalo se beri muzik te lutem ! ❤️

 • Dorina Dorina

  Dorina Dorina

  2 mesi fa

  Keng shum e bukur bravooo me largon stresin dhe me qetson me ndryshon monotomine e dites daffy