DJ Geek ft Beatrix - Ma shume se ti

Pubblicato il 11 apr 2022
visualizzazioni 3 627 762
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - djgeek.lnk.to/MaShumSeTi
Follow Dj Geek - lnk.to/DJGeek
DJ Geek ft Beatrix - Ma shume se ti
Executive producer : Dj Geek
Produced, mixed and master : Deard Sylejmani
Music and Melody : Vig Poppa
Lyrics : Vig Poppa
Beat by : Cekicbeatz
Video : Kotorri
Editing & Color Grading : Sami Leka
Publishing: Bzzz
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 2 386  
 • Lyrics_Malena

  Lyrics_Malena

  Beatrix-Ma shumë se ti-Lyrics❤️❤️👇

 • Toneda Dhermi

  Toneda Dhermi

  Sa e mire je o Trix...ne kete vend qe sinqeriteti luftohet e merret si dobësi 💓

 • alida flus

  alida flus

  14 giorni fa

  Edhe një Bravo për Dafinën! A true Queen supports another!

 • Adelina Bytyqi

  Adelina Bytyqi

  4 ore fa

  Sot më shumë se kurrë ka kuptim kjo këngë! Ti vërtetë meriton më shumë se shumë. Njerëz,çfarëdo lidhje qoftë ajo familjare,miqësore apo e dashurisë,kur nuk merrni respekt e vlerësim mësohuni t’i mbyllni portat. Falni dashuri e respekt por MOS E HARRONI KURRË RESPEKTIN DHE DASHURINË PËR VETËN TUAJ! Bravo Trixa,je shembull❤️

 • Albanian Celebrities Wore

  Albanian Celebrities Wore

  Beatrix ti je ARTISTE!! Zemer mos ndalo!!! Je ne maje te suksesit! KEEP GOING GIRL! BLESS US WITH PROJECT AFTER PROJECT SHOW EVERYONE WHAT A REAL STAR IS!! 💖👀👀👀💖💖💖💖💖💖

 • MUSIC STUDIO Chanel

  MUSIC STUDIO Chanel

  Je lulja ne mes te shkreterises që jep gjdo ngjyrim , vertet meriton një mbeshtetje te madhe ❤️💛 sepse nuk eshte let të jesh perball asaj qe ti se meriton , por megjithat disa njerez nuk kan zemer , u paragjykove per gjdo gje u bulloizove per gjen me te "bukur "qe perjetove por ne fund ja dole te lumt je vertet nje yllll ✨🌟

 • Elona Ruci

  Elona Ruci

  Me kete kenge u ke dhene nje mesazh te qarte mbare vajzave sepse gjithesecila prej nesh meriton shume me shume ashtu si edhe ti yll✨⭐️💫

 • Juliana Bengu

  Juliana Bengu

  Je e mrekullueshme Trixa! Larg dalllaverxhinjve! Ti meriton shume me shume!

 • niddg viiut

  niddg viiut

  14 giorni fa

  It’s better to be alone than being with people who always makes you feel alone

 • Elysha- 💓𝐆𝐨 𝐓𝐨 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е ! 𝒜м [𝐋!𝐯𝐞]_🤳

  Elysha- 💓𝐆𝐨 𝐓𝐨 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е ! 𝒜м [𝐋!𝐯𝐞]_🤳

  Sulmohet gjithmone ai qe xhelozohet, duan te jene si ti, por ngaqe smunden, te ofendojne se mendojne se kshu te ulin, por thjesht te Bejne te ndihesh njeri me i mire kur njeh sa me shume njerez te tille. Go trixa, mos ndalo kurre, ke nje talent unik....

 • zanphe

  zanphe

  21 ora fa

  Thank you for giving girls an example how one should set boundaries, distance theirselves from disrespect and simply be fierce! You’re a force of nature! 💥

 • [Soffy] H0T Girl L!ve Cam

  [Soffy] H0T Girl L!ve Cam

  Beatrix ka nevoj per nje audience nderkombetare qe te shperthej gjithe potencialin e madh qe ka. Pjesa me e madhe e shqiptarise ende nuk eshte gati per vlerat qe misheron, qe jane nje kombinim perfekt i fisnikerise te lashte shqiptare me new vibes te modernitetit nderkombtar.

 • flavia mullaj

  flavia mullaj

  Kishe hequr dore nga musica 🎵 por pervec se gjete frymzimin gjete dhe forcen qe kishte humbur brenda teje .Tani vazhdo beso me teper tek personi qe je pasi ke vlere me teper nga cfare mendon ❤️

 • Tiktok Acc

  Tiktok Acc

  Bravo Trixa , je e vetmja artiste shqiptare me autentitetitin e nje ikone nderkombetare😍keshtu vazhdo!!!

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  21 giorno fa

  Vetem perpara Trixa, shijoje kete moment per veten tende dhe karrieren . Te dua shume Vajza ma e drejte & e sinqerta ne bote❤️

 • Adelina Bytyqi

  Adelina Bytyqi

  This is not just a song, it’s a message to all women. To know their worth💎

 • Lea Shala

  Lea Shala

  Zemer me ket kong ju tregove krejtve qe je artiste e vertet! Kurr mos ndalo, jemi duke t supportu krejt! E kemi pa qfar shpirti te bardh ki, SHPIRT ARTISTI! YOU GO GIRL! Mezi po i presim edhe projektet e tjera e dim qe ke me QA INDUSTRIN!! 💝💝💝💝💝💝💝💝

 • sokin jon

  sokin jon

  14 giorni fa

  Edhe një Bravo 👏🏼 për Dafinën! A true Queen supports another!

 • doire aintu

  doire aintu

  21 giorno fa

  njerez nuk kan zemer , u paragjykove per gjdo gje u bulloizove per gjen me te "bukur "qe perjetove por ne fund ja dole te lumt je vertet nje yllll ✨🌟

 • Ana D

  Ana D

  14 giorni fa

  Syte me Te bukure ne Planet🪐suksese ne gjdo Projekte tondine,se cka do qe bon ti i ke 🔥💥Te uroje,t’mira,rehati,qetsi ne shpirt,shum Dashni per ty.Drita e ksaj dite le ta ngroh shpirtin tuaj.Gezimi le ta munde hidherimin.Zoti ua dhashte ate qe nuke e keni