13. Dafina Zeqiri ft. Lumi B - NANA (Official Audio)

Pubblicato il 29 set 2021
visualizzazioni 5 427 167
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/DafineMoj
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri ft. @Lumi B - NANA
Produced: Dafina Zeqiri
Executive Producer: Dafina Zeqiri, Pellumb Citaku, Deard Sylejmani, Adrian Ertug
Vocal melodies: Dafina Zeqiri
Lyrics: Elinel, Lumi B, Dafina Zeqiri
Beat: Rzon, Pllumb
Mix: Rzon
Master: Deard Sylejmani
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment
NANA ft. Lumi B
Sa tmire mka bo
NANA x 5
Per ty mka bo
NANA x 5
Dafina:
Une eci tjeter ritem
Jepi jepi zor o papi
mka bo mu
Nana jo t’lig!
Nana jo!
Yes i keep it chillin,
di me kon feisty
Ndjenjat i ftofi..
zemren kejt icy
Ta hupi menimin, qe je nice ti
And I know you like it
Babt dont fight it fight it !
E duu
Veten sa shum e du
E per ty me ndrru
Se kom njet
Se mu em tha
Nana, Nana, Nana Nana jem!
Mka bo
Nana, Nana, Nana Nana jem!
Sa tmire mka bo
NANA x 5
Per ty mka bo
NANA x 5
Lumi B:
Bebji stop
Jeta shume e shkurte me hup vakt
Sky is the limit kqyr nalt
T qoj ku t dush deri n mars
Light up the fire
Know we gettin higher
Hajde ktu me mu i prekim majat
Veq njo si ti e ka bo nana
E ka bo nana nana
Ma ke lon seen dafin
Hiq spo ta nin dafin
U sa fresh u sa clean
U sa bad u sa mean
Www ma ke lon . (Pike)
Ey o ti qike
Ski ka me ik
E bukur e mire si barbike
Ama knej ta ngul thike n zemer pa prite…
Bridge:
Ti je bardh
Une zi
Une jom PAC
Ti je B.I.G
Ti je nalt
Une jom lit
Chorus:
Mka bo Nana
Nana
Nana nana jem!
Mka bo Nana
Nana
Nana nana
Sa tmire mka bo
NANA x 5
Per ty mka bo
NANA x 5

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 331  
 • Daniyal A

  Daniyal A

  Love this song, favourite off the album right now!

 • mp_21

  mp_21

  I have discovered this piece on Spotify, and I immediately added it to my playlist. It’s so good! Greets from Serbia 🇷🇸❤️

 • Eddie Hoxha

  Eddie Hoxha

  Oooooo ska me kanget e Dafys as voice, style looks is all packaged

 • Ola ktu o mreza🐍♥

  Ola ktu o mreza🐍♥

  Kush mendon qe një bashkëpunim mes Elvana gjates dhe Dafines do ishte bomb💣💣do ishte super sepse te dyja kan një zë te mrekullueshme ❤❤

 • Miguel Torres

  Miguel Torres

  Uffff, que bueno, esa voz es alucinante.

 • Melike Özsoy

  Melike Özsoy

  Love it! 😍♥️ Greetings from 🇹🇷

 • Pretty Gang

  Pretty Gang

  I can't stop listening this masterpiece🔥

 • Eteminag Asllani

  Eteminag Asllani

  Of Dafine, kam vec 8 min deri te puna cilen kenge te dogjoj me par.. 👀

 • irena irena

  irena irena

  Kenga me e bukuer😍

 • maroje kralj

  maroje kralj

  Love Albanian music ♥️

 • Pundore

  Pundore

  Uau…super kenge 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💞💖⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️thats is for me thanks Dafinë you are the best ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇦🇱

 • Arta C

  Arta C

  Soht kjo keng ma ka hidis dit ma ka shku dita mir pa shtres faliminderit Dafin ❤🥂😘☝🏻

 • Dafina Fans

  Dafina Fans

  Sa here qe bahen bashk Dafina me Lumin kenga del Hit ✅🔥🔥

 • Fatos Rama

  Fatos Rama

  Kenga me e bukur🦋🍫🔥❤

 • Sonila Gurakuqi 💋

  Sonila Gurakuqi 💋

  Daf je e papare kjo kenge per Ty mka Bo Nona eshte super bravo.jam 42 vjec jam super yll nuk e tregoj Moshen dhe kjo kenge me pershtatet e degjo papushim

 • Mila Bega

  Mila Bega

  Per momentin kënga jeme me e preferuar ♥️

 • Elena J.

  Elena J.

  Zeri jot i mbrekullushem ne cdo kenge 🔥🔥🔥

 • Mirushe Kerkuti

  Mirushe Kerkuti

  Dafina je Yll Bote zoti te bekofte je si shpirt na kenaqe me keto kenge te bukura

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Uau…super kenge 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💞💖⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐thats is for me thanks Dafinë you are the best ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱

 • Mire Avduli

  Mire Avduli

  Shum ritem per mua kjo kenge qe i degjoj kur bej ecje te ben te ndihesh sikur vetem ti egziston ne kete bot shum energji 👏👏👏👏👏💗💗💗