Dj Geek - Love of mine

Pubblicato il 29 dic 2021
visualizzazioni 1 321 980
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - djgeek.lnk.to/LoveOfMine
Follow Dj Geek - lnk.to/DJGeek
Produced: Dj Geek, Deard Sylejmani
Beat: Deard Sylejmani, Dj Geek
Guitar: Astrit Stafa
Music and melody: Dafina Zeqiri
Lyrics: Elinel
Video by: Kotorri
Publishing by: Bzzz Entertainment
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

Musica

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 242  
 • Dritan Beu

  Dritan Beu

  4 mesi fa

  Diva è Shqiptarisë...Energji 100%Talent 100% ...asnjë herë banale.😘🇦🇱🥂🍾 H.N.Y

  • Arben Binaku

   Arben Binaku

   4 mesi fa

   @Erisa app

  • Erisa

   Erisa

   4 mesi fa

   Pas elvanes😺😘

  • Frredi Frrok

   Frredi Frrok

   4 mesi fa

   Haha si paske pa klipet tjera 😂 e tekstet i ka „tjxnntjdnvrknrigkhmtn“

 • albo src

  albo src

  4 mesi fa

  An artist that I never get tired listening of. Secila genre i shkon ksaj. Ska femer ma tfort skena Shqiptarve, veq Dafina :)

  • Ready _

   Ready _

   3 mesi fa

   ne live ja mer ne kthes remzie osmani e shum tjr😜

  • Cassie

   Cassie

   4 mesi fa

   A global star. ❤️

 • Albina

  Albina

  4 mesi fa

  PLS BRING THIS SONG ON SPOTIFY - thanks! 😙

  • Toro Man

   Toro Man

   4 mesi fa

   OK no problem I'm gonna bring you, just passions and very quickly is gonna be a Spotify 👐👐🙋‍♂️🎶🎧☕

 • Keanu K

  Keanu K

  4 mesi fa

  A ka mbyllje te vitit me t’bukur se me keng t’Dafines 👏🏻♥️♥️

 • Blerta Bytyqi

  Blerta Bytyqi

  4 mesi fa

  Every time you are more alive, more beautiful, more successful, more energetic, You are Dafina, I love you very much♥️👑

  • Sara

   Sara

   4 mesi fa

   @kaliivulit thot kshu cdo her je me e gjalle me e bukur me e suksesshme me energjike ti je Dafina "te dua shume" 🖐️

  • kaliivulit

   kaliivulit

   4 mesi fa

   Shyp qka i bjen?

 • Janice 𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

  Janice 𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

  4 mesi fa

  Diva è Shqiptarisë...Energji 100%Talent 100% ...asnjë herë banale.😘🇦🇱🥂🍾 H.N.Y

 • Gangsta Paradise

  Gangsta Paradise

  4 mesi fa

  Jemi me fat qe kemi nje Divë si Dafina❤️

  • theonlymusic

   theonlymusic

   4 mesi fa

   Doja tju informoja qe kjo eshte adresa ime Youtubit dhe doja nga ju te gjith tm benit Subscribe😊 Faleminderit per perkrahjen dhe suportin tuaj🙏❤️

 • Miguel Torres

  Miguel Torres

  4 mesi fa

  Que gran trabajo Dj Geek. Dafina, extraordinaria, super talentosa💯🌹🌹, me encanta tú música. Un saludo y fuerte abrazo desde Venezuela. Te deseo un 2022 lleno de salud, felicidad y éxitos. ¡¡ Feliz Año!!

  • Miguel Torres

   Miguel Torres

   4 mesi fa

   @Alban Jusufi Lo sospeche, por hacer este video para el remix. De verdad me encanta su música. Igualmente para ti, deseo que este año sea bueno, con salud y felicidad, que tengas un Feliz Año, un fuerte abrazo.

  • Alban Jusufi

   Alban Jusufi

   4 mesi fa

   El Dj es tambien su novio estan juntos ace años un abrazo hermano estas en amorado con nuestra musica feliz nuevo año i ce 2022 sea el año ce te traje suerte i felicidad en todo lo ce tu quieres

 • The Alien 👽

  The Alien 👽

  4 mesi fa

  Happy New Year ya'll. Hope you all have a fabulous year ahead filled with love and happiness. Xoxo from 🇺🇸

  • Annalyrics

   Annalyrics

   4 mesi fa

   @theonlymusic une te kam por ti nk ma ke kthyer subcribe 🥺🥺🥺💔

 • Bossy Gal

  Bossy Gal

  4 mesi fa

  Gezuar vitin e ri 2022 Te gjith shqiptareve kudo qe ndodheni paci lumturi fat pasuri dhe mbi te gjitha shendet te gezuar qofshi gjithmone 🇦🇱🎄🥂

 • Cassie

  Cassie

  4 mesi fa

  Diva è Shqiptarisë...Energji 100%Talent 100% ...asnjë herë banale.😘🇦🇱🥂🍾 H.N.Y

 • Brisilda Hamzaj

  Brisilda Hamzaj

  4 mesi fa

  Dafina mbretresha e muzikes👸❤️✨🔥😫

  • Brisilda Hamzaj

   Brisilda Hamzaj

   3 mesi fa

   @Erisa ik mi andej dafina o queen 🌟👄😍

  • Erisa

   Erisa

   4 mesi fa

   Pas elvanes😘

 • Kia 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me

  Kia 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me

  4 mesi fa

  Every time you are more alive, more beautiful, more successful, more energetic, You are Dafina, I love you very much

 • Kari 𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

  Kari 𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

  4 mesi fa

  Every time you are more alive, more beautiful, more successful, more energetic, You are Dafina, I love you very much

 • Gresa Beqiri

  Gresa Beqiri

  4 mesi fa

  Te dua oj dafin🥺🤍❤ te uroj gjith te mirat e ksaj bote🌍🌺

 • Eddie Hoxha

  Eddie Hoxha

  4 mesi fa

  You are so smoothly and stylish and you voice is just like heaven ✨ moj Dafin 💯 🔥

  • bodoti qwiu

   bodoti qwiu

   4 mesi fa

   Jemi me fat qe kemi nje Divë si Dafina

 • bowen voowy

  bowen voowy

  4 mesi fa

  Gezuar vitin e ri 2022 Te gjith shqiptareve kudo qe ndodheni paci lumturi fat pasuri dhe mbi te gjitha shendet te gezuar qofshi gjithmone 🇦🇱🎄🥂

 • Nena 🔥 F-'ck M'-e - Check my P'ro'fi-le🔥

  Nena 🔥 F-'ck M'-e - Check my P'ro'fi-le🔥

  4 mesi fa

  Diva è Shqiptarisë...Energji 100%Talent 100% ...asnjë herë banale.😘🇦🇱🥂🍾 H.N.Y

 • Daffy Daffy

  Daffy Daffy

  4 mesi fa

  Diva e shqiperise esht 1 edhe e ka emrin DAFINA. ❤️

 • Fakte dhe Kuriozitete

  Fakte dhe Kuriozitete

  4 mesi fa

  Si gjithmonë super. Zëri super, muzika supër.

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  4 mesi fa

  Gezuar vitin e ri 2022 Te gjith shqiptareve kudo qe ndodheni paci lumturi fat pasuri dhe mbi te gjitha shendet te gezuar qofshi gjithmone 🇦🇱

 • Behare Dunicari

  Behare Dunicari

  4 mesi fa

  Super Dafina 👏👏 si gjithmon e mrekullushme 🤗

 • Melisha 👉 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е

  Melisha 👉 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е

  4 mesi fa

  Every time you are more alive, more beautiful, more successful, more energetic, You are Dafina, I love you very much

 • ww ww

  ww ww

  4 mesi fa

  I love this music and I am from algeria

 • Erza Ebibi

  Erza Ebibi

  4 mesi fa

  Kjo esht Beyonce shqiptare ❤️

 • CHERRY-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞

  CHERRY-💖 𝐹**СК МЕ - СНЕ𝒞𝒦 𝑀𝒴 Р𝑅𝟢𝐹𝐼𝐿Е🔞

  4 mesi fa

  Happy New Year ya'll. Hope you all have a fabulous year ahead filled with love and happiness. Xoxo from

  • hen ko

   hen ko

   4 mesi fa

   PLS BRING THIS SONG ON SPOTIFY - thanks!

 • Xhoana Hoxhalli

  Xhoana Hoxhalli

  4 mesi fa

  N t ardhmen do themi jemi rrit n epoken e daffit ❤❤

 • Rita 25 y.o - check my vidéó

  Rita 25 y.o - check my vidéó

  4 mesi fa

  PLS BRING THIS SONG ON SPOTIFY - thanks!

 • Juana 🔝 𝓕**СК МЕ - СНЕ𝓒𝓚 𝓜𝓨 Р𝓡0𝓕𝓘𝓛Е

  Juana 🔝 𝓕**СК МЕ - СНЕ𝓒𝓚 𝓜𝓨 Р𝓡0𝓕𝓘𝓛Е

  4 mesi fa

  PLS BRING THIS SONG ON SPOTIFY - thanks!

 • Rita 25 y.o - check my vidéó

  Rita 25 y.o - check my vidéó

  4 mesi fa

  PLS BRING THIS SONG ON SPOTIFY - thanks!

 • Ramo Elena

  Ramo Elena

  4 mesi fa

  Dafina , in the last years she killed with the songs. Is the best ❤

  • hen ko

   hen ko

   4 mesi fa

   Every time you are more alive, more beautiful, more successful, more energetic, You are Dafina, I love you very much

 • Artjola Kasa

  Artjola Kasa

  4 mesi fa

  Eurovizionit i duhet Dafina 🔥

  • Bajram Xhema

   Bajram Xhema

   4 mesi fa

   Pajtohem me ty 🥰💪

 • E Force

  E Force

  4 mesi fa

  LOVE IT 😩😩❤️

 • Mikele Braushi

  Mikele Braushi

  4 mesi fa

  This HIT so hard 🔥🔥🔥🔥

 • Gezim Paparisto

  Gezim Paparisto

  4 mesi fa

  She it’s really beautiful 🤩
  And she really can make good music 🥰

 • hen ko

  hen ko

  4 mesi fa

  I love this music and I am from algeria

 • Hxxxt

  Hxxxt

  4 mesi fa

  Your music heels me🥺✨

  • ma'mr

   ma'mr

   4 mesi fa

   👠

 • mili Himmer

  mili Himmer

  4 mesi fa

  Einfach wow ✨

 • SuperGenius002

  SuperGenius002

  4 mesi fa

  te gjithë e duan ket artiste💕💕

 • Sindi Shyti

  Sindi Shyti

  4 mesi fa

  Amazing as always 👑♥️

 • highmoe

  highmoe

  4 mesi fa

  Veç ni artiste si Dafina mundet me ta majt 1 skene 3min 😙 o ti je 👑

 • Diora Berisha

  Diora Berisha

  4 mesi fa

  Amazing song 🎧

 • Rvve Duio

  Rvve Duio

  4 mesi fa

  Einfach wow ✨

 • Hesat Krasniçi

  Hesat Krasniçi

  4 mesi fa

  Pse bre sa me e mir do te mund te ishte. Dafina ka shum kapacitet, shum si balad,. Sikur te ishte me ritmike HIT 2022

 • iTs''XhO@nA

  iTs''XhO@nA

  4 mesi fa

  Sa super je o dafin🔥
  Mami hot a esht blet qe ka ber nje vajz si mjalt🍯

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  4 mesi fa

  PLS BRING THIS SONG ON SPOTIFY - thanks!

 • Be Happy

  Be Happy

  4 mesi fa

  Wow I love it 😻

 • Sarrah-🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]🔞

  Sarrah-🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]🔞

  4 mesi fa

  This HIT so hard

 • Simmy- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]🔞

  Simmy- 🔥𝐆𝐨 𝐓𝐨 𝐌𝐲 𝐂𝐡𝐚𝐧𝐧𝐞𝐥 [𝐋!𝐯𝐞]🔞

  4 mesi fa

  This HIT so hard

 • Riva🦋

  Riva🦋

  4 mesi fa

  *Doctor: "you only have 2 minutes and you will die"*
  Song, 3 minutes
  *Death: "I will wait"* 😑

 • Silvana Kukaj

  Silvana Kukaj

  4 mesi fa

  OMG SUPER MUZIK DJ GEEK SUPER PERFORMANC SUPER VOKAL EVERYTHING IS SUPER NE KTE KENG JU DU

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  4 mesi fa

  I love this music and I am from algeria

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  4 mesi fa

  I love this music and I am from algeria

 • Kristina Jwr

  Kristina Jwr

  4 mesi fa

  Skrahasohet as edhe 1 Artist me dafinen o njerez thoni ca tdoni kjo vajz esht me e mira prej krejtve

 • Edi Bre

  Edi Bre

  4 mesi fa

  Këng e bukur te lumt 👏

  • Emily An

   Emily An

   4 mesi fa

   Every time you are more alive, more beautiful, more successful, more energetic, You are Dafina, I love you very much

 • Black&White Music

  Black&White Music

  4 mesi fa

  "Nice Song...Light & Love...
  🙋🙋"

 • yuitr loing

  yuitr loing

  4 mesi fa

  This HIT so hard

 • cnmmd qiuoo

  cnmmd qiuoo

  4 mesi fa

  This HIT so hard

 • Til_141

  Til_141

  4 mesi fa

  H.N.Y have a magnificent year gjith te mirat ne jet keng super

 • leti repere

  leti repere

  4 mesi fa

  Super Dafiiii 🥰❤️‍🔥

 • Candace 𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

  Candace 𝔽**СК МЕ - СНЕℂ𝕂 𝕄𝕐 Рℝ𝟘𝔽𝕀𝕃Е💛

  4 mesi fa

  A ka mbyllje te vitit me t’bukur se me keng t’Dafines

 • Mariglent Koni

  Mariglent Koni

  4 mesi fa

  Deep Sensation 🔥🔥🔥

 • Nada nado

  Nada nado

  4 mesi fa

  Dafina u are such a queen👑❤️

 • LEKKU ROX

  LEKKU ROX

  4 mesi fa

  Love the sound

 • productions 04

  productions 04

  4 mesi fa

  Super project bravo 🍾

 • Ben sallaku

  Ben sallaku

  4 mesi fa

  A global star. ❤️

 • Zamira Topi

  Zamira Topi

  4 mesi fa

  Wow amazing song🔥

 • Floriant Vishaj

  Floriant Vishaj

  4 mesi fa

  Power Couple 🙏🏾❤️

 • nijuo joing

  nijuo joing

  4 mesi fa

  Diva e shqiperise esht 1 edhe e ka emrin DAFINA.

 • Ajad Krasniqi

  Ajad Krasniqi

  4 mesi fa

  Dafina on fire🔥🔥

  • hen ko

   hen ko

   4 mesi fa

   Einfach wow

 • demona !

  demona !

  4 mesi fa

  Dafina ti je me perfekte se fjala PERFEKT

 • ela

  ela

  4 mesi fa

  Always hit😩❤️

  • Rvve Duio

   Rvve Duio

   4 mesi fa

   Happy New Year ya'll. Hope you all have a fabulous year ahead filled with love and happiness. Xoxo from

 • Ronat Sabedini

  Ronat Sabedini

  4 mesi fa

  Bravo❤❤

 • Agnesa Gashi

  Agnesa Gashi

  4 mesi fa

  Good mood music😌

 • Jh Yt

  Jh Yt

  4 mesi fa

  Magnifique

 • Gunna's Nephew

  Gunna's Nephew

  4 mesi fa

  Gezuar vitin e ri 2022 , u pershendes me kongen “Gandi - Ajo Po Don”

 • Mia Mia

  Mia Mia

  4 mesi fa

  uuuuaaauuuu hit si gjithher 👏👏👏👏

 • Romina Beu

  Romina Beu

  3 mesi fa

  Like it❤️

 • 𝕯𝖔𝖗𝖎𝖓𝖆⁂🧸

  𝕯𝖔𝖗𝖎𝖓𝖆⁂🧸

  4 mesi fa

  Dafine moj🤩🤩😘🤗🎶🔥🔥🔥🔥

 • Birgit Hauffe

  Birgit Hauffe

  4 mesi fa

  So ein schönes Lied