Dafina Zeqiri - FUEGO

Pubblicato il 1 lug 2018
visualizzazioni 17 422 033
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/FUEGO
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri - FUEGO
Produced By: Big Bang (Redbox Entertainment)
Music/ Melody: Dafina Zeqiri
Lyrics: Lumi B, Arber Gjikolli, Dafina Zeqiri
Vocal Produce/Mix&Master: Drü Oliver
Directed by: offJimmer
Super 8 shots: John Tashiro
Production Assistant: Annie Bercy
Aerial shots: Chris Arael
Special thanks to the girls who participated
In “FUEGO” music-video:
Ada, Moxie, Bouboulina, Alba & Annie.
Hair & Makeup By: Kevin Narvaez
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 1 353  
 • Serxho Kuka

  Serxho Kuka

  3 anni fa

  ❤ Historikisht sjell kenge te vecanta , me stil te vecant !!! ❤

 • Fitore A.

  Fitore A.

  3 anni fa

  Ti tiii mendjen ma ke mar !! Tii tiii je ma e mira ne estraden shqiptare ! No matter if in englisch or albanian! You kill it in every language! your voice is on top it sounds so angelic ! Te dua inspirimi jem! ❤️❤️

 • Vildane Redzepi

  Vildane Redzepi

  3 anni fa

  Love it! Rock it girl 👏

 • krenki k

  krenki k

  3 anni fa

  Duffye ishe, je dhe do jesh Superstar🌟. Ne inspirohemi nga ty, nga puna jote e palodhshme dhe mbi te gjitha nga menyra e percjelljes se emocioneve tek ne.

 • Bebi Dona

  Bebi Dona

  3 anni fa

  Suksese Dafi ..je me e mira n'Shqiptari 💖

 • Leon Gashi

  Leon Gashi

  3 anni fa

  TEKSTI:

 • Doruntina Ademaj

  Doruntina Ademaj

  3 anni fa

  Moti skom ngu ksi konge kaq tmir ❤❤❤❤ bravo DAFINA edhe tekstin edhe zonin e bukur edhe shum stil edhe videoklipi shum bukur .Turoj suksese , Rri gjithmon qikjo qe jee se na knaqe ( DIVA E SHQIPTARIS DEFINITIVISHT ) smunet kerkush me ta zon venin😍

 • Cukletta

  Cukletta

  3 anni fa

  I love the beat to this song ❤️

 • Dafina’s Fans

  Dafina’s Fans

  3 anni fa

  Finally a song we can dance and have fun withhhhhh🔥 LOVE YOU SO MUCH KING 🔥❤️

 • EnsaR EnsaR

  EnsaR EnsaR

  3 anni fa

  Je nje div e vertet,gjithe krenar me ty me sukseset e tua <3

 • Nora Salihu

  Nora Salihu

  3 anni fa

  Showing them how it’s doneeeeee✅ as always 🤤🤤🤤😍 the new style looks so dope on you 🤤😩 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Vale Gashi

  Vale Gashi

  3 anni fa

  Kush po thot qe ska ba boom e sene vene...Kjo esht DIVE e dim krejt!Qashtu qysh u zhduk Adelina per ni kohe t'gjate edhe kjo osht tuj u merr me jeten personale...! Bravo Dive na ke mungu 😍❤

 • Aliss

  Aliss

  Kush e degjonn 2022

 • Caique Barbosa

  Caique Barbosa

  3 anni fa

  Cadê essa musica no Spotify

 • Besarta S

  Besarta S

  3 anni fa

  No one compares to you, u the real Diva🔥

 • new acount

  new acount

  Beautifull song from Dafina🇽🇰🇦🇱♥️

 • reptesis9 9sisetper

  reptesis9 9sisetper

  3 anni fa

  This shit needs to be on top of all albanian songs

 • Alizea Real

  Alizea Real

  3 anni fa

  Nuk esht e thene qe titulli duhet te permendet ne kenge , kjo kenge esht hit neve nuk jemi aksush qe ta gjykojm pse shkovi ne amerike , te gjith po ta Kishin mundsine do ta benin. Dhe ne jete gjithmone duhet te mundohet njeriu ti zmadhoj mundsite dhe kjo esht se qfar ka munduar te bej dafina, pra dafina ngelet kengetare e Mir Po ashtu edhe elvana nuk e humbin vleren

 • Liridona Vrella

  Liridona Vrella

  3 anni fa

  Nanush qka i paske shoqet🔥Mucho fuegolitas😏 e ty krejt ta ha qat zemer qe ma ke knaq veren. Kurr sum deshpron🤗

 • Erika Crispín

  Erika Crispín

  3 anni fa

  I can't stop listening this song!!!! It blows my mind!!!😍😎 Hahahaha lol! Aaahh aaaahhh lol ( I don't understand anything but I love it!!!!!