Dafina Zeqiri - Merri Krejt

Pubblicato il 11 feb 2020
visualizzazioni 5 586 554
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/MerriKrejt
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri - Merri Krejt
Directed by: Dina Morina
Produced by: Petrit Recica
Cinematographer: Petrit Ukehajdaraj
Editor: Liridon Metushi
Produced by: Ertug
Melodies & Lyrics: Elinel "rrugaco"
Mix & Master: Deard Sylejmani
Production Manager: Blerim Shala
Production Assistant: Liburn Shabani
Dafina Robot: Behie Murtezi
Kickbox Coach: Jashar Jashari
2nd Ac: Milot Bunjaku
Grip & Lights: Florent Isufi, Valmir Berisha, Blerim SHahini
Crane: Ardit Bici, Bardh Ballabani
Electrician: Besfort Demaku
Makeup: Arber Bytyqi
Styling: Drenusha Xharra
Hair: Gent Azemi (AngelStudioAcademy)
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 952  
 • eni ziri

  eni ziri

  2 anni fa

  Bravo Daff ke dhënë një Mesazh shum te bukur Dmth Qe dicka qe vdes ,VDES,mos i jep me Jete sepse po i dhe Jete Te mer Jetën.Shansi dyt esht Fatal.♡♡

 • Sulimani Valbona

  Sulimani Valbona

  2 anni fa

  Kenga dhe videoklipi me shume kuptim. Ngjarja tregon si eshte ose krijohet dashuria. Me shume mund e kthen dashurien ne jet, e meson dhe me ne fund te mbyt. Pershtatet teksti shume ,pa diskutim. Te lumte 💪🏻

 • Julie JL

  Julie JL

  2 anni fa

  She is unbelievable ! Never granted , level up every time and the concept behind this video is crazy ! Hollywood standard 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • FF SIMON

  FF SIMON

  2 anni fa

  [Teksti i "Merri krejt"]

 • TheCiss98

  TheCiss98

  2 anni fa

  Albanian is the most beautiful language in the world!♥♥♥❤❤❤❤❤❤😊😍

 • Nica Gashi

  Nica Gashi

  2 anni fa

  Ti krijon dicka, jep jete nga jeta jote dhe ajo ty ne fund te jep goditjen me te madhe , bravo! Ky eshte arti ❤️

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  2 anni fa

  500 k shikues per nje dite Bravo Dafina

 • Fitore A.

  Fitore A.

  2 anni fa

  Loveee it, the story behind it, all of it!! Damn 😍 you are a true artist born for music, art, acting alll in one a whole album 😍

 • Jorsi Saraci

  Jorsi Saraci

  2 anni fa

  Merri krejt se do sene i ke lon

 • GOHAN_ LEE

  GOHAN_ LEE

  2 anni fa

  Super, dhe me pelqen qe gjithe projekti eshte krijuar nga shiqiptare. Kjo vlen per te vertetuar se dhe producentet , drejtuesit e vidioklipeve etj shqiptare ,jan po aq te afte sa dhe te huajt.Bravo Dafina , e ke kill.

 • esstter

  esstter

  2 anni fa

  Your art will live forever and im so sure about that ❤. I love the song, i love the text of the video ,i love this unique videoclip ,i love the message , i love you with all my heart 🙏🙏😍

 • hen ko

  hen ko

  2 anni fa

  Ksaj i themi ART ! Mrekulli ! Me knaqsi e shikova dhe e pergezoj per kete pune.

 • TIM

  TIM

  2 anni fa

  Definitivisht Eurovizoni ka nevoje per Dafina Zeqirin!! ❤🔥🔥

 • Frank Franky

  Frank Franky

  2 anni fa

  Gjithmone me ka pelqyer kenget e Dafines dhe Dafina si kengetare! She is something else...,beautiful !!!!

 • hahahah hahahah

  hahahah hahahah

  2 anni fa

  ❤️🇦🇱🦅Respekt Dafina Zeqiri ❤️🇦🇱🦅Ku je bukuroshe e Shqiptarisë dhe Talenti i Muzikës

 • KristinaKvn

  KristinaKvn

  2 anni fa

  Yeah ,definitely the message might be that she tried the best and the end all she got was her own death but i mean MAN she is so freaking gorgeous like i kept my eyes on her all the time💜🌹

 • Rashela Rasha

  Rashela Rasha

  2 anni fa

  this is what i call art .

 • Xhovi R

  Xhovi R

  2 anni fa

  It has to be the best song of the last 10 years for sure , edhe 2022 do jet hit 💥

 • Everything cool

  Everything cool

  2 anni fa

  Padyshim tjeter nivel, si ne kenge ashtu dhe ne video🔥😍 Talent 100% DAFINA ZEQIRI 👏👏👏

 • Salvatore Salemme

  Salvatore Salemme

  2 anni fa

  Dafina you deserve more than this, so much more!!!