Dafina Zeqiri - JAPA

Pubblicato il 19 mag 2021
visualizzazioni 12 515 190
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - DafinaZeqiri.lnk.to/Japa
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Executive Producer : MONEYZ
Produced by: RZON & Pllumb
Lyrics: @ELINEL
Video by: Entermedia
Publishing by: Bzzz
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment
DAFINA - JAPA
Ani ani
Hajt se e sheh ti veq sa tkryhet kjo Karantine
Edhe t’bjen n'men ty kejt ato qe un ti japa
Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
(Kejt ato qe ti)
Japa japa
Japa japa japa-pa
Ku mete ti
Me mir sun gjete ti
Je kon jeta jemeee
Pse po bon ti probleme
Ani ani
Mos ta nin u bo Ani
Ma mir i ftoft
Jargani
Se sa pishman mu bo tani
Ani
Shko
Bon haapa
Aaa
Ska kthim mrapa
Joooo
Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
X2
Verse.2
Nata
Shum e ftoft ke nata
Pak ngrohtsi nuk pata
Pytem mu
Pytem mu pse tdashta
Nuk e ke vleresu ti
Tmiren sa e pate
Tash mun me kujtu
Kur del gjumi midis nate
Sa tkom dhon ti e din
Un ALL IN e ti veq Gabim
Po t'thom
Papa
Vrapo
Ik Papa
Durt me ty i lava
Mun me shku
Mun me shku
Ik Papa

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 1 281  
 • B A

  B A

  Shyqyr zotit e nxjeri Daffy😍 kongen se ngelem te i dëgju këto fundrinat e emisionit përputhen 😣

 • DA-JE✅

  DA-JE✅

  Respekte nga Macedonia 🇲🇰 shum me pelqen kjo muzikë😍👏

 • Miguel Torres

  Miguel Torres

  Maravillosa, cuanto talento, siempre es un placer escuchar a Dafina, felicidades y un saludo desde Venezuela.

 • Elona Lola

  Elona Lola

  Gjithmon bjen risi diqka ma ndryshe prej krejt artistave

 • Linoard C0STAA

  Linoard C0STAA

  Artiste e fort dhe personalisht ma e profesionuara e estrades ne biznis muzikore!

 • Dafina Fans

  Dafina Fans

  Sekreti te Kenget e Dafines jane qe sa ma shume ti ndegjosh aq ma shume fiksohesh mas saj .... qata kenget e Dafines ndegjohen edhe mas shume vite tjera ❤️ Diva Dafina .

 • R&S B

  R&S B

  Kjo eshte si macedonia sallat , me te gjitha frutat brenda, cdo stil cdo dhoj muzike i shko , per te mos harruar edhe xhanerin popullor qe te rrenqeth kur kendon

 • Toro Man

  Toro Man

  Queen Daffy kengetarja ime e preferuar, nje dit do te jemi se bashku dhe Ska kush qe do te n'a ndan 👏👏👐👐👐🎶🎧

 • Jahir Zulfaj

  Jahir Zulfaj

  This summer bout to be crazy with all these hits from Daffye 😍

 • Kumsjei Hshsjsj

  Kumsjei Hshsjsj

  Diva ,me vokal unike , cka do qe vesh e cka do qe bon ty t'ka hije , artiste e lindur ...

 • Romeo Kollozi

  Romeo Kollozi

  Dafiiii je n zemren time nè talentin qe ke per muzik... zoti te ruajt 😍😍🖤

 • Zeee

  Zeee

  Oj fabrik e hiteve a din me u ndal naj here?? 15vjet karrier don me i bo edhe hala on top, hit mas hiti 🔥🔥🔥

 • Mevlan V.

  Mevlan V.

  Te look-u i dyt kom shum deja vu 🥺🥰 mu kujtu koha e vjetër edhe thjeshtë që Dafina s’ka ndyrshu kurrë po veç ka shku ma nalt e ma nalt 🤲🏼🙏🏼 Faleminderit që egziston Dafinë 😢❤️❤️

 • Matilda Dervishaj

  Matilda Dervishaj

  Just in love! Every new song from Dafina is FIRE!!!

 • Austria Austria

  Austria Austria

  Dafina diva e muzikes💯🤩🥰

 • House of Cards

  House of Cards

  Special music by special Singer. Greetings from Azerbaijan ❤️

 • Sabryina

  Sabryina

  This gonna be my summer song 💯

 • Henrik Demiri

  Henrik Demiri

  nuk zhgenjen kurr,prandaj je diva e Shqipris ❤

 • ema elena

  ema elena

  DIVA E MUZIKS SHQIPTARE🇦🇱🇽🇰

 • JaGnaDo

  JaGnaDo

  Dafina Kill it again like allways ❤👌👍 Straight away saving it to playlist