Dafina Zeqiri ft Yll Limani - Mos shko

Pubblicato il 25 dic 2020
visualizzazioni 16 097 576
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/MosShko
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Executive Producer : MONEYZ
Produced by: RZON
Melody line/Music: Dafina Zeqiri
Lyrics: Dafina Zeqiri & @ELINEL
Production: Wonder
Directed by: Yllka Mustafa & Andi Gola
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment
@Dafina Zeqiri ft. @Yll Limani
Ohh oh oh oh
Oh oh oh
Oh-ooou
Sje ka din qka don
Lem reha-at....
Mos harro mi lon qelsat nprag....
E di, tvjen me mshkru kur jom online....
Mke lendu sa mke lendu but i’ll b fine
Kur t’thom shko
Mos shko
Nëse veq pak m’njeh
Ti ndaq shko
Veq kupto
Ma s’mshe
Kur t’thom shko
Mos shko
Si une sun gjen ti jo!
Jo mos shko!
Mos shko!
Mos shko....
Ah
Dafina x Ylli:
A munesh ti mi lon
Mi lon kejt
Me tregu un drejt
Sosht e leht
Ylli:
Se maj msheft
Mvjen me kajt
Kur tshoh tu ik em myt kejt
Shpejt
Mvjen me tngajt
Permas e mos me tlon me ik ty jo
Mos shko
Mos shko
Mo mo mo mos shko ti
Mos shko
Mos shkoo-u-o-u
Zemer ti je ti je
Kejt qka kom
(Mos shko)
Ti je ti je
Ai qe m'plotson
Daffi
Nese shkon zemra jem vjen meniher te ti
Du me tpas afer po tthom mos shko po tlutna rri
Ti e din
Nuk ka cmim
Qa nij per ty TI E DIN
Nuk ka fjal me ta than
Qa kom mrena x3
Se sa here qe du une me tharru
Mjafton me marre frym me mu kujtu
Asnjo tjeter si ty se du
Ishalla ma fal se kom gabu me ty Ohh
Mos shko
Mos shko
Mo mo mo mos shko ti
Mos shko
Mos shkoo-u-o-u
Zemer ti je ti je
Kejt qka kom
(Mos shko)
Ti je ti je
Ai qe m'plotson

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 2 068  
 • Allison Ospina

  Allison Ospina

  Anno fa

  I’m obsessed with this song, needs more views! Millones! Es absolutamente espectacular, me encanta! Todos los días la tengo que escuchar mínimo 5 veces! Great collab, also I’m obsessed with Albania, the language, God, it’s amazing!!!!!!! greetings from Medellin, Colombia 🇨🇴

 • Afrovita Hysaj

  Afrovita Hysaj

  Anno fa

  Përfundimisht Ylli Limani bën diferencë te këngëtarët shqiptar. Një ditë, ne do krenohemi që kemi jetuar në të njëjtën epokë.

 • Etrit. Gg

  Etrit. Gg

  Anno fa

  THEIR VOICES SOUND SO AMAZING TOGETHER, THIS COLLAB WAS MEANT TO HAPPEN!

 • L Gashi

  L Gashi

  Anno fa

  1 nga Artistet qe ka mbi 10 vite karier dhe nuk esht harruar kur

 • Alendona Vllasaku

  Alendona Vllasaku

  Anno fa

  You don't know what you want

 • misolou fout

  misolou fout

  Anno fa

  Nuk kam fjalë për të pershkruar kete këngë. Vokali i Dafines dhe Yllit jane ne perfeksion 😍❤️

 • Aljon🪐

  Aljon🪐

  Anno fa

  Lyrics

 • eurovision videos

  eurovision videos

  Anno fa

  True fact: Everyone who listens to this song is getting healed

 • Zagreb Super

  Zagreb Super

  I dont know what they sing about but the song touches the soul without understanding words. Both singers are vocal masters and the melody is amazing....just to enjoy...

 • Pierre

  Pierre

  Anno fa

  This collaboration is the best one ever ❤️ What a Beautiful Song ❤️ Long Live Shqipëria 🇦🇱❤️

 • Dajana Alija

  Dajana Alija

  Anno fa

  Finally, a song full of meaning and soul from Duffy, missed this♥️

 • Ariana Wolfgang

  Ariana Wolfgang

  Anno fa

  I’m English from United States and the new music that Dafina zeqiri has been coming out with sounds so good... shes the queen for sure!

 • Miguel Torres

  Miguel Torres

  Anno fa

  Excelente!!!, muy buenos los dos y como siempre no espero menos de Dafina, puro talento. Felicidades y un saludo desde Venezuela.

 • Alberine Nishevci

  Alberine Nishevci

  Anno fa

  I love it how simple and iconic this song and artists are! 🔮

 • S. ⚓

  S. ⚓

  👑&🌟

 • Bʟᴀᴄᴋ Pᴀɴᴛʜᴇʀ

  Bʟᴀᴄᴋ Pᴀɴᴛʜᴇʀ

  Anno fa

  Good music 🖤 respect from Armenia❤️🇦🇲

 • Dafina Fans

  Dafina Fans

  Anno fa

  Sekretet e kengve te Dafines jane qe sa ma shume ti ngon aq ma shume te pelqejne e nuk shuhen kurree 😢😢❤️ ARTISTE

 • S S

  S S

  Anno fa

  Dy zera si ai i Dafina Zeqirit dhe Ylli alimanit nuk kan si zhgenjejn kurrsesi😍 İ adore you Daffi❤️

 • belief

  belief

  Anno fa

  This is the dafi I love. You never disappoint!!❤

 • Nicolas Marquez

  Nicolas Marquez

  Anno fa

  Good music 🎵👌 greetings and respect from Argentina 🇦🇷