Dafina Zeqiri ft Varrosi - RING RING

Pubblicato il 30 ott 2019
visualizzazioni 4 981 426
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/RingRing
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri ft Varrosi - RING RING
Produced by: MONEYZ
Music & Lyrics by: Dafina Zeqiri & Varrosi
Video by: Entermedia
Produced mixed by: Bled Beats
Mastered by: Avaxus
Styling by: Dafina * woop woop *
Makeup by: Studio Sellma
Hair by: Kaci
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment
LYRICS with Translations from Swedish:
Hook
Ring, ring
Men får inget svar....
Ring, ring
Men får inget svar....
Du vet, dom ringer mig varjedag....
Upptagen varjedag....
Ring, ring
Men får inget svar....
(But get no answer)
Ring, ring
Men får inget svar....
(But get no answer)
Du vet, dom ringer mig varjedag....
(They be calling me every day)
Upptagen varjedag....
(Bussy, everyday)
Dafina vers
Shoo mannen!
Läget?
Vad händer?!
(Visa dina händer)
(Shoo bro, hows everything? Whats good?)
Ja det e jag sonny
(Yeah its me sonny)
Ja, jag är tillbax sonny
(Yeah I’m back sonny)
Millionär innan tjugi (20) sonny
(Millionaire before twenty sonny)
Fråga dina hommies om mig....
(Ask around, ur homies about me)
Edhe në Prishtine sonny!
(Even in Prishtine sonny!)
TURN UP New York sonny
(Yahh)
Bad gyal, top shotta!
Represent krejt ata qe really really matter!
(I represent all my people whom really really matter!)
Yeah I reprizent MÖLLAN!
(Mlv, Möllan, City in Sweden where Dafina grew up)
Still reprizent MÖLLAN!
PRISHTINE dhe në TIRANE!
Gjdo dite jem lit na, pa u nal!
(Ah-ha)
Delar inte mitt bröd med vem-som-helst!
(I don’t break bread with just anyone!)
Family over everything!
Varrosi / Bridge
Jo nuk e dun nuk e dun kta
me neve nuk e dun nuk e dun kta
The king is right here per kto Qupa
Jo nuk e dun nuk e dun kta na na
Hook
Ring, ring
Men får inget svar....
Ring, ring
Men får inget svar....
Du vet, dom ringer mig varjedag....
Upptagen varjedag....
Varrosi vers
Telefoni dinga ling tho
Ke nigju se kena kilo
Am the one sikur Neo
Big man over here so
BUMBACLART why them a ring my phone
Let them ring se sme bohet von
Man i just jam to the bloody ring tone
Nuk fol dot me mu man a big padron
Dun know e boj for my team
Kallo spliffi si limozin
Ndalo ku shkon o viktim
Palo punanyn o trim
Se kurr se kan menu se man i do dance hall
Like a bad man smoke a kile pa u lodh
Ate rrepera dekt man le ca bojn kot
Man i bada den bad ju tjert leni pordht
Varrosi / Bridge
Jo nuk e dun nuk e dun kta
me neve nuk e dun nuk e dun kta
The king is right here per kto Qupa
Jo nuk e dun nuk e dun kta na na
Hook
Ring, ring
Men får inget svar....
Ring, ring
Men får inget svar....
Du vet, dom ringer mig varjedag....
Upptagen varjedag....
Ring, ring
Men får inget svar....
(But get no answer)
Ring, ring
Men får inget svar....
(But get no answer)
Du vet, dom ringer mig varjedag....
(They be calling me every day)
Upptagen varjedag....
(Bussy, everyday)

Musica

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 1 050  
 • Filan Fisteki

  Filan Fisteki

  2 anni fa

  Muzika Shqiptare kalon neper Kosove edhe shperndahet neper trojet tona!

 • R Nikolova

  R Nikolova

  2 anni fa

  Dafina is fire 🔥 My favourite Albanian artist! Greetings from Bulgaria 🇧🇬

 • mexhite pano

  mexhite pano

  2 anni fa

  Ti je dashuria e tezes,je djali me i mire ne bote qe cdo nene dhe mama do donte ta kishte,bravo me kengen bashke me Dafinen.Tezja e degjon kengen tende cdo dite ne zyre.

 • Yuhuuu

  Yuhuuu

  2 anni fa

  Dafi ti sje per treg shqiptar ti lart ti duhet te jesh neper skenat e muzikes boterore ishalla te shikojme sa me shpejt ☄️🌸🍀🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼

 • Dafina’s Fans

  Dafina’s Fans

  2 anni fa

  King Dafina Zeqiri right there. Worldwide 👀 🔥

 • Last King

  Last King

  2 anni fa

  Hit si gjithmone! 🇸🇪🇦🇱🔥
  Perdoreni kete kengen per ngrohje tani ne dimer😂 🔥🔥🔥

 • Drilon Slj

  Drilon Slj

  2 anni fa

  Lyrics:
  (Dafina)
  Ring, ring
  Men får inget svar….
  Ring, ring
  Men får inget svar….
  Du vet, dom ringer mig varjedag….
  Upptagen varjedag….
  Ring, ring
  Men får inget svar….
  (But get no answer)
  Ring, ring
  Men får inget svar….
  (But get no answer)
  Du vet, dom ringer mig varjedag….
  (They be calling me every day)
  Upptagen varjedag….
  (Bussy, everyday)
  Dafina vers
  Shoo mannen!
  Läget?
  Vad händer?!
  (Visa dina händer)
  (Shoo bro, hows everything? Whats good?)
  Ja det e jag sonny
  (Yeah its me sonny)
  Ja, jag är tillbax sonny
  (Yeah I’m back sonny)
  Millionär innan tjugi (20) sonny
  (Millionaire before twenty sonny)
  Fråga dina hommies om mig….
  (Ask around, ur homies about me)
  Edhe në Prishtine sonny!
  (Even in Prishtine sonny!)
  TURN UP New York sonny
  (Yahh)
  Bad gyal, top shotta!
  Represent krejt ata qe really really matter!
  (I represent all my people whom really really matter!)
  Yeah I reprizent MÖLLAN!
  (Mlv, Möllan, City in Sweden where Dafina grew up)
  Still reprizent MÖLLAN!
  PRISHTINE dhe në TIRANE!
  Gjdo dite jem lit na, pa u nal!
  (Ah-ha)
  Delar inte min bröd med vem-som-helst!
  (I don’t break bread with just anyone!)
  Family over everything!
  Varrosi / Bridge
  Jo nuk e dun nuk e dun kta
  me neve nuk e dun nuk e dun kta
  The king is right here per kto Qupa
  Jo nuk e dun nuk e dun kta na na
  Hook
  Ring, ring
  Men får inget svar….
  Ring, ring
  Men får inget svar….
  Du vet, dom ringer mig varjedag….
  Upptagen varjedag….
  Varrosi vers
  Telefoni dinga ling tho
  Ke nigju se kena kilo
  Am the one sikur Neo
  Big man over here so
  BUMBACLART why them a ring my phone
  Let them ring se sme bohet von
  Man i just jam to the bloody ring tone
  Nuk fol dot me mu man a big padron
  Dun know e boj for my team
  Kallo spliffi si limozin
  Ndalo ku shkon o viktim
  Palo punanyn o trim
  Se kurr se kan menu se man i do dance hall
  Like a bad man smoke a kile pa u lodh
  Ate rrepera dekt man le ca bojn kot
  Man i bada den bad ju tjert leni pordht
  Varrosi / Bridge
  Jo nuk e dun nuk e dun kta
  me neve nuk e dun nuk e dun kta
  The king is right here per kto Qupa
  Jo nuk e dun nuk e dun kta na na
  Hook
  Ring, ring
  Men får inget svar….
  Ring, ring
  Men får inget svar….
  Du vet, dom ringer mig varjedag….
  Upptagen varjedag….
  Ring, ring
  Men får inget svar….
  (But get no answer)
  Ring, ring
  Men får inget svar….
  (But get no answer)
  Du vet, dom ringer mig varjedag….
  (They be calling me every day)
  Upptagen varjedag….
  (Bussy, everyday)
  You’re welcome👏🏼

  • Drilon Slj

   Drilon Slj

   2 anni fa

   Gmpok it’s Swedish

  • Γιώργος Μποκαλίδης

   Γιώργος Μποκαλίδης

   2 anni fa

   I'm infuriated I can't translate the song in English I don't know what language is

  • Mr

   Mr

   2 anni fa

   *Malmö

  • Drilon Slj

   Drilon Slj

   2 anni fa

   king zin po ama e shkrujta lyricsat suedisht qe jan se ne clip i ka perkthy englisht

  • king zin

   king zin

   2 anni fa

   Pse e ke shkrujt se e ka klipi vet lyrics

 • Kristina ღ

  Kristina ღ

  2 anni fa

  Me pelqen se eshte kenge ritmike 😍💃 por me thene te drejten mezi prisja ti degjoja keta te dy se mendoja do benin ndonje kenge te fuqishme dhe plot kuptim , gjithsesi e bukur mbetet 😕❤

 • Niko Vjeshta

  Niko Vjeshta

  2 anni fa

  Dafina eshte mbreteresha e hiteve kurse noizi mbreti te tjeret grupi skam fjal me te pershku je nje super kengetere bej edhe nje basshpunim me melinden dhe del kenga super står je shum e madhe kam shum respekt per ty a e di se une jam vajz por emalin e kam niko 💜💜💜😍💜😍👄👄👄👄👄💜💜💋💛🎧👏💚💙😊 βησβωχδβωδηδ

 • Vergine Harutyunyan

  Vergine Harutyunyan

  2 anni fa

  Sending love from Armenia❤🇦🇲
  Dafinaaaaa ❤❤❤❤

 • Aksinja Jani

  Aksinja Jani

  2 anni fa

  Kjo është mrekulli 😍.
  Finally old Duffy'e is back.
  Love ya queen ❤.

 • Tina

  Tina

  2 anni fa

  Dafina deserves all the attention! She's da queen

 • Ced Rolyes

  Ced Rolyes

  2 anni fa

  ❤ ❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ #❤ ❤ ❤
  Perëndia e tregoi dashurinë e Tij për ne duke dërguar Birin e Tij, Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.
  Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.
   (Vetëm pyetni Atij)

 • Etrit. Gg

  Etrit. Gg

  2 anni fa

  Dafina ka lind dhe eshte rrit ne Suedi . Kenga eshte ne gjuhen suedeze dhe I dedikohet familjes dhe shoqeris qe I ka ne Suedi .

  • mercureal

   mercureal

   2 anni fa

   Dhe ke aq talent qe u detyru me ardh ne KS me arrit ....

  • mercureal

   mercureal

   2 anni fa

   Ermmm e dime . Bile une me to kom pas Kontakt ne MySpace dikur kur ish atje .

  • Leotrim Delija

   Leotrim Delija

   2 anni fa

   @Visar Krasniqi po san sfiton me ato like viq me shit man

  • Visar Krasniqi

   Visar Krasniqi

   2 anni fa

   @Leotrim Delija po shum let osht me bo komente veq per like

 • Paulin FC Bayern Munchen

  Paulin FC Bayern Munchen

  2 anni fa

  Dafina je mbretëreshë e muzikës Shqiptare ❤❤❤

 • Yuhuuu

  Yuhuuu

  2 anni fa

  Dafi ti sje per treg shqiptar ti lart ti duhet te jesh neper skenat e muzikes boterore ishalla te shikojme sa me shpejt ☄️🌸🍀🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼

 • E E

  E E

  2 anni fa

  ALBANIANS ARE THE BESTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌🙌

 • inesss

  inesss

  2 anni fa

  Killed it❣️😍

 • Top YT Videos

  Top YT Videos

  2 anni fa

  Nje nder kengetaret e vetme qe ben hite te vecanta 👌

 • Srećko Delibašić

  Srećko Delibašić

  2 anni fa

  This deserves a billion views...

 • Ana Icura

  Ana Icura

  2 anni fa

  Dafina stil e gjitha je👋👋👑❤️🇦🇱

 • Litaa246

  Litaa246

  2 anni fa

  Så jävla feeet låt!! Gör fler svenska låtar och visa svenskarna hur man gör musik 😍😍 hälsningar från malmö 💕

 • Wail Piku

  Wail Piku

  2 anni fa

  Aså!Du är fantastisk Daf! möllan tjej ! Je e adhurueshme

 • ryan king

  ryan king

  2 anni fa

  Dafina mbretsesha e kenges❤️⭐️⭐️⭐️

 • Houcine Moufakir

  Houcine Moufakir

  2 anni fa

  Bravo bravo dafina toujours au top bravo bravo

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  2 anni fa

  Så jävla feeet låt!! Gör fler svenska låtar och visa svenskarna hur man gör musik 😍😍 hälsningar från malmö 💕

  • bilinas mini

   bilinas mini

   2 anni fa

   Like Kush e pret Dafina ft Noizy

 • Jorgen Kananes

  Jorgen Kananes

  2 anni fa

  Bravo dafina nje hit super I bukur edhe varrosi me pelqeu shum bravo 👏👌👏

 • AA 134 AH BoSS

  AA 134 AH BoSS

  2 anni fa

  LYRICS
  Ring, ring 
  Men får inget svar…. 
  Ring, ring 
  Men får inget svar…. 
  Du vet, dom ringer mig varjedag…. 
  Upptagen varjedag…. 
  Ring, ring 
  Men får inget svar…. 
  Ring, ring 
  Men får inget svar…. 
  Du vet, dom ringer mig varjedag…. 
  Upptagen varjedag….
  [Dafina:] 
  Shoo mannen! 
  Läget? 
  Vad händer?! 
  (Visa dina händer) 
  Ja det e jag sonny 
  Ja, jag är tillbax sonny 
  Millionär innan tjugi(20)sonny 
  Fråga dina hommies om mig…. 
  Edhe në Prishtine sonny! 
  TURN UP New York sonny 
  (Yahh) 
  Bad gyal, top shotta! 
  Represent krejt ata qe really really matter! 
  (I represent all my people whom really really matter!) 
  Yeah I reprizent MÖLLAN! 
  (Mlv, Möllan, City in Sweden where Dafina grew up) 
  Still reprizent MÖLLAN! 
  PRISHTINE dhe në TIRANE! 
  Gjdo dite jem lit na, pa u nal! 
  (Ah-ha)
  Delar inte min bröd med vem-som-helst 
  [Varrosi:] 
  Jo nuk e dun nuk e dun kta 
  me neve nuk e dun nuk e dun kta 
  The king is right here per kto Qupa 
  Jo nuk e dun nuk e dun kta na na 
  Ring, ring 
  Men får inget svar…. 
  Ring, ring 
  Men får inget svar…. 
  Du vet, dom ringer mig varjedag…. 
  Upptagen varjedag…. 
  [Varrosi:] 
  Telefoni dinga ling tho 
  Ke nigju se kena kilo 
  Am the one sikur Neo 
  Big man over here so 
  BUMBACLART why them a ring my phone 
  Let them ring se sme bohet von 
  Man i just jam to the bloody ring tone 
  Nuk fol dot me mu man a big padron 
  Dun know e boj for my team 
  Kallo spliffi si limozin 
  Ndalo ku shkon o viktim 
  Palo punanyn o trim 
  Se kurr se kan menu se man i do dance hall 
  Like a bad man smoke a kile pa u lodh 
  Ate rrepera dekt man le ca bojn kot 
  Man i bada den bad ju tjert leni pordht 
  [Varrosi:] 
  Jo nuk e dun nuk e dun kta 
  me neve nuk e dun nuk e dun kta 
  The king is right here per kto Qupa 
  Jo nuk e dun nuk e dun kta na na 
  Ring, ring 
  Men får inget svar…. 
  Ring, ring 
  Men får inget svar…. 
  Du vet, dom ringer mig varjedag…. 
  Upptagen varjedag…. 
  Ring, ring 
  Men får inget svar…. 
  Ring, ring 
  Men får inget svar…. 
  Du vet, dom ringer mig varjedag…. 
  Upptagen varjedag….

 • BS Official

  BS Official

  2 anni fa

  Varrosi duhet te bej keng me shpesh
  👍👍👍👍🏿👍🏿👍🏿❤️🔥

  • Denado Kurti

   Denado Kurti

   2 anni fa

   @CAN'T SMILE 😂😂😂😂

  • CAN'T SMILE

   CAN'T SMILE

   2 anni fa

   Po shpiat me bar kush do i mbaj. Ti?

  • Denado Kurti

   Denado Kurti

   2 anni fa

   Varrosi ta textin me te mir

 • Mia

  Mia

  2 anni fa

  👑My Queen👑 #dafinazeqiri

 • Mark Kola

  Mark Kola

  2 anni fa

  Pjesa m e bukur 2:02 deri 2:20💥💣

 • diablodisfrazado 1

  diablodisfrazado 1

  2 anni fa

  This is what we needed❤️

 • Artiana Ajvazi gamer

  Artiana Ajvazi gamer

  2 anni fa

  I love it♥️♥️♥️

 • Mixstuff

  Mixstuff

  2 anni fa

  Dafina Zeqiri ft Varrosi - Ring Ring
  0:00•————————3:23
  ⏮ ▶️ ⏭ 🔄

 • Toro Man

  Toro Man

  2 anni fa

  Duffy Legjend e gjall je princesh 👏👏👏🎶🎧

 • Aleks Dower

  Aleks Dower

  2 anni fa

  Cunat jon gati per me ba Mekat Ring Ring Viktimat OTR deri nfrym t’fundit💥🔊

 • Premtim Raci

  Premtim Raci

  2 anni fa

  LIKE NESE EDHE TI MENDON QE OSHT HIT PERFEKT !! 🔥🔥🇽🇰🇦🇱

 • Nora Hamersmith

  Nora Hamersmith

  2 anni fa

  Bra låt juee!💜 due bäst oj Dafin! 🇽🇰🇸🇪

 • agiinesaa agi

  agiinesaa agi

  2 anni fa

  Ne fillim kesh e habitur kur e kuptova se duffy po kendon suedisht but girl ska lidhje qfar gjuhe kendon everything sounds great:D

  • agiinesaa agi

   agiinesaa agi

   2 anni fa

   @mercureal Bin schon fertig 😊. Wie gesagt hab einen schönen Tag ärger dich doch nicht so sehr. Danke für die Unterhaltung man lernt nie aus. 😄

  • mercureal

   mercureal

   2 anni fa

   @agi: Hör’ auf hier Müll zu labbern . Will keiner lesen . Jetzt langt‘s aber ! Hast du nichts besseres zu tun ? Musst du nicht arbeiten ???

  • agiinesaa agi

   agiinesaa agi

   2 anni fa

   @mercureal Hab einen schönem Tag! Es ist eine unnötige Konversation mit dir! Ich finds trotzdem witzig wie sehr du dich darüber ärgerst!🤣 Bitte mach doch eine Korrektur damit ich weiß was ich an dem kurzen Satz in Englisch falsch geschrieben habe.😊 Have a nice day nashta qita se shkruva keq Professor.😄😄

  • mercureal

   mercureal

   2 anni fa

   @ agi: Mos ja fut kot. E pash cfare gjuhe din ti, as anglishten e as shqipen. Shkrimi flet per vete. Per tjerat as mos u lodh. Sigurisht kshtu i din. Une i di 3 uij, anglishten britaneze ( anglez me shtetsi), gjermanishten (gjerman me shtetsi), plus shqipen edhe pse u rrita ne NYC e London , dhe punoj si inxhinjer ne gjermani. Po fillova per gjuhen spanjolle, franqeze etj. nuk ja vlen! Nuk ja fus kot si ti, “e di e di ” , vec pse e flas mesatarisht. E per dafinen , nuk i han askujt. A mos ke US Star? Po t’ish dicka e madhe nuk ish ardh ne KS per tallava, po ish Star neper bote si Era, prej balte direkt ne MTV. Nese dikush si shkon ne koncert s’ta do kush . I’d rather not discuss this nonsense topic any further whatsoever .

  • agiinesaa agi

   agiinesaa agi

   2 anni fa

   @mercureal nfakt 4 gjuh i di edhe nese boj gabime ne shkrim un di mu kominku me njerzi mos e mer si ofendim njeri 🤣 sorry po bash ti je ni qasi njeri se kur e shen bi shqiptare me thuj tu i sha mos u kreno fort per tu se tek es fundi per tu kerkushje sje ti have a nice day angles 🤣

 • Ervin Zotaj

  Ervin Zotaj

  2 anni fa

  Super keng 💪🇦🇱

 • Young Booy88

  Young Booy88

  2 anni fa

  Big Varrosi KILL IT! 🔥🔥

 • Starline Official

  Starline Official

  2 anni fa

  Two Talent 🤙🤙

 • chding zuure

  chding zuure

  2 anni fa

  Viti 2019 full hite of Dafina 🔥🔥🔥

 • Elvira Hysa

  Elvira Hysa

  2 anni fa

  Super kenge super dyshe super hittt👑👑💗💗💜💜💥💥

 • Paola Bulari

  Paola Bulari

  2 anni fa

  Jag älskar dig så mycket Dafi . Je me emira . Te pershendesim nga malmö sweden ❤

 • Nergis Baci

  Nergis Baci

  2 anni fa

  Two words: Fucking Dope 🔥🔥🔥

 • Albania Music

  Albania Music

  2 anni fa

  Sikur ta kishe bere vetem kete kenge do dilte me super....

 • Merisa

  Merisa

  2 anni fa

  Padyshim suksesi i radhes daffy you are the best ❤😘

 • ROSALÍA

  ROSALÍA

  2 anni fa

  Like kush asht fansja e Dafinës😍✌🏻

 • Slowed and Reverb

  Slowed and Reverb

  2 anni fa

  ska lidhje gjuha,qdo gje tingellon mir kur kendon DAFY 😍👌

 • Randda Gigi

  Randda Gigi

  2 anni fa

  This song is fire 🔥🔥💯💯

 • Mariglen Bushi

  Mariglen Bushi

  2 anni fa

  Suedisht🇸🇪Shqip🇦🇱 Anglisht 🇬🇧super te dy si Dafi dhe Varri 👏👌

 • my music Rozita

  my music Rozita

  2 anni fa

  Dafi gjithmon me e mira❤️

 • Fourfour Timetime

  Fourfour Timetime

  2 anni fa

  Bravo Dafina je me e mira

 • dybala 10

  dybala 10

  2 anni fa

  Jag älskar dig låten dafina zeqiri ring ring jag är från kosovo bravo dafina zeqiri 👍👍👍☺💪

 • riela disho

  riela disho

  2 anni fa

  kjo eshte kengetarja me e mire

 • aola wili

  aola wili

  2 anni fa

  Varros o mec sa I mir je😍😍❤️ Duffy ❤️

 • Drake Drizzy

  Drake Drizzy

  2 anni fa

  Lit ,Dafit pi ka hije me OTR 👑 ronshem

 • Serma Life

  Serma Life

  2 anni fa

  Omg I love it AF♥️🔥

 • Santiliano Toska

  Santiliano Toska

  2 anni fa

  Maddness!!! 💣💣🤩 sweden will get crazy after this 🚀

 • denis barahoxha7

  denis barahoxha7

  2 anni fa

  2 ma tpastrit n shpirt bashk❤️❤️👑👑

 • kida kidaaa

  kida kidaaa

  2 anni fa

  Omggg🔥👑👑
  Kush meno se si dafina nk ka mo as shqipja e as kosova_•like👍
  Superrr ❤❤❤❤❤👑👑😍

 • Ride Young

  Ride Young

  2 anni fa

  This girl is killing this game in all languages..🤯 How many likes can this comment get for Dafyy and Varrosii?!

 • Bardhul Prethi

  Bardhul Prethi

  2 anni fa

  Sa e bukur je ti dafina❤❤❤❤

 • Lil Div

  Lil Div

  2 anni fa

  Mad fam they kill it yeahh 💯🔥

 • Elma Nuhiu

  Elma Nuhiu

  2 anni fa

  Va bra låt Dafina❤️

 • Footballnews

  Footballnews

  2 anni fa

  The king is right here per kto çupa 🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻 big varrosiii

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  2 anni fa

  So officially Swedish language is my favorite 💁‍♀️

  • Edison Kadriu

   Edison Kadriu

   2 anni fa

   mikea hiooi same lol🤤

 • SKANDERBEG

  SKANDERBEG

  2 anni fa

  Kendon:
  Suedisht 🇸🇪
  Shqip🇦🇱🇽🇰
  Anglisht🇺🇸🇬🇧

  • Adrian

   Adrian

   2 anni fa

   VIEVO KOSOVO ueue

  • Hida Hoxha

   Hida Hoxha

   2 anni fa

   Edhe spanisht

  • Koca Sinan

   Koca Sinan

   2 anni fa

   xk Tn (tunisia)

  • Edi

   Edi

   2 anni fa

   8D Music 😂mpelqej kjo

 • Bloodsport081

  Bloodsport081

  2 anni fa

  Dafina ist wieder back. Dope 🔥🔥🔥

 • Kiko Kras

  Kiko Kras

  2 anni fa

  Dafina, du bist eine königin.., die beste albanische sängerin..!

 • Denisa OXA

  Denisa OXA

  2 anni fa

  Queen ❤️

 • Inna🥰

  Inna🥰

  2 anni fa

  Varros o mec sa I mir je😍😍❤️ Duffy ❤️

  • Inna🥰

   Inna🥰

   2 anni fa

   @lili lili oki

 • It’s Klaw 🥰

  It’s Klaw 🥰

  2 anni fa

  Si ka mundesi kac pak like...Forca shqipe!!!!Per kete super kenge me shume comm dhe like❤❤

 • Rita Malësia

  Rita Malësia

  2 anni fa

  Dafina dhe Varrosi super kombinim 💫👑👑

 • klevis i

  klevis i

  2 anni fa

  Super hit ❤

 • vritveten

  vritveten

  2 anni fa

  Super hit edhe Tayna ft Noizyn dhe asigjo tjeter🤩🤩🤩
  Je super Dafi.👹👹👹
  Like kush mendon kshu👻👻

 • XAVIER Albrecht

  XAVIER Albrecht

  2 anni fa

  Magnifique

 • Sudgi Mahdi

  Sudgi Mahdi

  2 anni fa

  Waaauuuuu dafina je yll bravo kenge e shkelqyer

 • Yuhuuu

  Yuhuuu

  2 anni fa

  Dafi ti sje per treg shqiptar ti lart ti duhet te jesh neper skenat e muzikes boterore ishalla te shikojme sa me shpejt