Dafina Zeqiri - Kurgjo nuk kallxojna

Pubblicato il 15 ott 2018
visualizzazioni 21 631 640
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/KurgjoNuk...
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri - Kurgjo nuk kallxojna
Music & Produced by: Cricket
Mastered by: Avaxus
Melody line by: Gesko& Dafina Zeqiri
Video by: Entermedia
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 1 111  
 • Toro Man

  Toro Man

  3 anni fa

  Kjo është këngëtarja më e preferuara per mua në estradën shqiptare,,edhe ato tjerat me pëlqejnë por Daffy është unike love you princess 👏👏👐🎶🎧🍹

 • REDRUM

  REDRUM

  3 anni fa

  Goddamnit!

 • Dafina’s Fans

  Dafina’s Fans

  3 anni fa

  Damn. This is what i call music. This is what i call art. and you Duffye neser dissapoined us and i know You are never going too. This song gives me energy🔥 Love you

 • Arlinda Jakupi

  Arlinda Jakupi

  3 anni fa

  Diva is back 🔥🔥 qeky osht talent jo si do jom mami e gjyshja e babi the real talent 😍👏

 • Eno Mato

  Eno Mato

  3 anni fa

  Dafina is talented, her moves and voice is on point.

 • Don Disha

  Don Disha

  3 anni fa

  Kurr nuk hum zoni jot n estraden shqiptare💙💙

 • ALKS MUSIC

  ALKS MUSIC

  3 anni fa

  DAFINA ka stil shum ma ndryshe, për ate showbizi Shqiptar ka nevoj!!

 • Meoww !

  Meoww !

  3 anni fa

  When you were born to be a queen and whatever you do is always on top 💁🏻‍♀️🙌🏻

 • Dafina Sinani

  Dafina Sinani

  3 anni fa

  DAFINA definitivisht më e mira, një zë qe te ngel ne vesh, thjesht fantastike, veq vazhdo me hite se je numer one. DIVA IS THE BACK❤

 • Ida Aida

  Ida Aida

  3 anni fa

  Jo s'ka si ti, s'kaaaa. Welcome back Queen, se venin s'ta ka zen askush. Gjithmon t'kam dasht e kurr s'del prej qefit dhe 100 kengtare me dal. Ma e mira n'bot

 • altin allkushi

  altin allkushi

  3 anni fa

  Nona e muzikes Shqipetare 👏👏👏

 • Vesa Bora

  Vesa Bora

  3 anni fa

  Je frymezim per mua dhe inspirim qe un adhuroj muziken dhe ty . Te adhuroj je muz frymezimi per mua 😙😙😚😚

 • Kanun Vokshi

  Kanun Vokshi

  2 anni fa

  Kjo eshte baba e nona muzikes

 • Ilva Debrova

  Ilva Debrova

  3 anni fa

  Ne esdraten Shqiptare ti ke nje vend te vecant Daff❤️

 • Mina Kay

  Mina Kay

  3 anni fa

  Sa mir nje her veshun krejt nKlip 😍

 • Vesa Bora

  Vesa Bora

  3 anni fa

  O zot sa e mira qe je. Je nje nder idhujt e mi qe te adhuroj dhe adhuroj qe te takoj nje her je si nje diamant qe shndrit kudo

 • Elida Elida

  Elida Elida

  3 anni fa

  si gjithmone kenget e Dafines shenderrohen gjithmone ne hite

 • Lisa Blah blah

  Lisa Blah blah

  3 anni fa

  Sot e pergjithmone...

 • Don Roi

  Don Roi

  3 anni fa

  Ylli i hip hoopit dhe i rrepit.! ✌️👏👍

 • Bebe Z

  Bebe Z

  3 anni fa

  Love the refrain👍🏼