Dafina Zeqiri ft. KAOS - Na

Pubblicato il 26 dic 2017
visualizzazioni 18 319 775
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/KAOS-Na
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Dafina ft. KAOS - Na
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 496  
 • Jessica Smithy

  Jessica Smithy

  Spent a year in Kosovo, and man this song reminds me of my time there! Albanian people are truly the best!

 • Hermela Berhane

  Hermela Berhane

  Anno fa

  This song is just a MASTERPIECE dafina is super amazing she really smashed it 😘

 • Yllka Dedja

  Yllka Dedja

  Anno fa

  Nje nder kenget me te realizuara 😊!!! Maj 2021....

 • Ado Karabegovic

  Ado Karabegovic

  3 anni fa

  Bravo, këngë shumë e mirë 🇽🇰👐🏼🇦🇱🎵🎶💪🏿

 • christianna Ko

  christianna Ko

  3 anni fa

  Dafina deserves so much.. And a lot views.... All her songs are so good..

 • Michael Weaver

  Michael Weaver

  3 anni fa

  DAFINA!!! YOU ARE A AMAZING!! Love your music and Vibe, Much Love from the USA

 • Foku Isabela

  Foku Isabela

  3 anni fa

  Dafina Zeqiri është super këngëtare dhe tekstet i ka super

 • Valmire Halili

  Valmire Halili

  3 anni fa

  Like kush e ndegjon 2019♥

 • Влад Ойстрик

  Влад Ойстрик

  Дафина молодец! Что не трек, хит как всегда бомба

 • Main men London Town

  Main men London Town

  2 anni fa

  E adhuroj Dafinen anyone else listening 👂 to this 19 03 2020 kjo esht the best Albanian girl singer 👩‍🎤

 • IM KING Allah only one

  IM KING Allah only one

  3 anni fa

  I love this song bravo dafina të dua shum kjo kang asht fantastike

 • Elda Elda

  Elda Elda

  2 anni fa

  Akoma. 2020... vazhdon e bukur si keng..🔥🔥💥

 • J K

  J K

  Anno fa

  Like kush e degjon ne 2021😍

 • Qefsere Zeka

  Qefsere Zeka

  Anno fa

  Kënga ime e preferuar💜❤😘🥰🌟💐💋😍🤩👑💝💖💎

 • Muki_ Mitrovica

  Muki_ Mitrovica

  3 anni fa

  All that she wants is ”NA”. Bravo Dafina se e ke kall me kete kenge dhe ta dish se ne telefonin tim e kam kete muzike. Pershendetje nga Kostarika.... jo bre po boj hajgare se i Mitrovices jam 😜

 • Gley Business

  Gley Business

  2 anni fa

  Super song...I love it !

 • fans off everyone

  fans off everyone

  3 anni fa

  This song is a amazing song i looooooooooooove it so much

 • Bruna

  Bruna

  3 anni fa

  Dafina eshte mbreteresh e muzikesh , edhe femer super 🌟❤😙

 • Mery

  Mery

  Anno fa

  Sa mpelqen kjo keng ..Dafy kendon Shum bukur ka nje vokal tpakrahasuar👍👍🌺🌺🌺🌺

 • MigiAl 💗

  MigiAl 💗

  Kete Kenge ja kam pas kenduar vajzes per ta vene ne gjume 🤣 bebe hej na na na ani ani rrina ani ani pina teksti na pershtatej fiks 😅💗💗