Dafina Zeqiri - A e man n'men

Pubblicato il 28 feb 2019
visualizzazioni 14 135 843
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/AEManNmen
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri - A e man n'men
Music Produced by BledBeats
Lyrics: Varrosi, Arianit Palaj, Akil Beqiri
Music Melody: Varrosi, Dafina Zeqiri, Arianit Palaj,
Mix/Master: Lorenc Aliaj
Video:
D.O.P Petrit Ukehajdaraj
Screenplay Dina Morinaa
Drone Operator Arton Krasniqi
Editing and Color Grading Lee Berisha
Camera Assistant Milot Bunjaku
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 833  
 • Rubik Ohanians

  Rubik Ohanians

  2 anni fa

  Dear Dafina, your voice is so amazing that can make any song beautiful! God bless you, you are definitely one of a kind!

 • Alma

  Alma

  3 anni fa

  She looks so beautiful dhe kenga qenka blessing for ears. Hiti radhes 🔥

 • Faton Qerimi

  Faton Qerimi

  3 anni fa

  TEKSTI

 • Miguel Torres

  Miguel Torres

  3 anni fa

  Esta cantante es tan talentosa,creo que lo dije antes no entiendo lo que dice,pero así fueran insultos seria maravilloso escucharla.Maravillosa. Soy de Venezuela.

 • ohrida jacelli

  ohrida jacelli

  3 anni fa

  Love your voice and your artistic performance duffyeee❤️

 • Sarah EA

  Sarah EA

  3 anni fa

  Best Albanian Singer 😍

 • 42815 53817

  42815 53817

  3 anni fa

  Një

 • Dafina’s Fans

  Dafina’s Fans

  3 anni fa

  Prap se prap Dafina e provon veten qe osht artiste e vertet. Nuk ka nevoj me bo diss,me i ul artistet tjera per me arrit. Osht vet vetja dhe kurr nuk kan ndrru. Krejt suksesi qe e ka pas ne kto 12 vite kurr nuk e ka ndrru. Bravo Dafina.

 • Laurentiu Gavrea

  Laurentiu Gavrea

  2 anni fa

  Do not understand a word but is so fine sounding! Albanian music addicted and Dafina subscribed. Many thanks you saved our late night parties!

 • Blerina Marke

  Blerina Marke

  3 anni fa

  Vlersojeni per anen profesionale dhe jo jeten personale..Zeri perfekt me i vecanti lov you👸💖

 • Dea Hoxha ッ

  Dea Hoxha ッ

  3 anni fa

  Love it ❤️.. goddess!!

 • DjBenny

  DjBenny

  3 anni fa

  Artistja e Vërtetë E Publikon Këngën Në Të Gjitha Platformat, Bravo Dafi... Edhe Pse Kur Nuk Ngoj Qesi Konga ;)

 • Toro Man

  Toro Man

  3 anni fa

  Yoooo My Princess je ma e forta në estradën shqiptare , gjithëherë vjen dhe na siell emocione 👏👏👏👐🎶🎧

 • Artjola Latifi

  Artjola Latifi

  2 anni fa

  Super keng kenga qe degjoj me shum Bravo Dafi Love you ❤😘😍

 • Vesa Bora

  Vesa Bora

  3 anni fa

  Keng perfekte edhe po te mos ishte perfekte ti vet je perfekte. Jam nje fans e çmendur per tu te dua per ate cka je dhe per kenget e tua qe nuk gabon kurre. Nese do me nihje do e kuptoje me se miri se je e kengetarja qe te vendos ne vend te par dhe pas vin te gjitha te tjerat. I love you. 😙😘😚😍😗❤💋👄

 • Gabriela Dobrá

  Gabriela Dobrá

  Anno fa

  Moc moc krásná nemá chybu🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Entela Çotaj

  Entela Çotaj

  3 anni fa

  Mbreteresha e muzikes shqiptare 👑😍

 • highmoe

  highmoe

  3 anni fa

  Dafina is back me at stilin e flokve i love it woaah 😻 Angelic Voice

 • Rubik Ohanians

  Rubik Ohanians

  2 anni fa

  Dafina, you are simply amazing! Wow.

 • SRBIN Volim svoje a tude postujem

  SRBIN Volim svoje a tude postujem

  3 anni fa

  Im Škavell but i like this albanian song!