03. Dafina Zeqiri - KARMA (Official Audio)

Pubblicato il 29 set 2021
visualizzazioni 655 996
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/DafineMoj
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri - Karma
Produced: Dafina Zeqiri
Executive Producer: Dafina Zeqiri, Pellumb Citaku, Deard Sylejmani, Adrian Ertug
Lyrics: Dafina Zeqiri, Arianit Palaj (Nito)
Mix: Deard Sylejmani
Master: Deard Sylejmani
Beat: Ertug
Vocal Melody: Twinsello
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment
KARMA
Verse.1
Kur
Je tu bo mire
Krejt
dojn met pas shoqe
Kur jeta e shtir -
Mos u mshe neper qoshe...
Marre mos t'vjen, per ato qe e bone
Marre let vjen nese e la, u dorezove!
Se sa her
kan dasht mem fshi me vija
veq ma shum mu, mu ka rrit deshira
edhe nese t’keqe ti m’bon?
prap une jom ma e mira.....
Bridge:
e njejt,
hala o njejt..
gjithmon osht dikush qe merr vemendjen,
tu thon dicka keq!
E ti,
mos u prek!
njeki andrat tuja
kur i mrrin Karma ka mi kthy krejt!
Chorus:
Je-jeje, jeje, ti ama je je
Je je
Ndryshe prej tjerave ti je je!
Je-je, ti ama je je
Je je, je je..
Let t'tranohen!
Bone bone tonen
Bone bone tonen ej
Bone bone tone
Bone bone tonen ej.....
Verse.2
A ja ja ja
A jom me kta
A sjom e ksaj bote
A ja ja ja
Pse do menojn
Qe jom tu fol rofe
puna e jote,
o puna e jote ...
e nuk mirrna me to, as me llafe kote.
sdi a ke vrejt ti, gjat gjith ksaj kohe
qado-qe-je-munu me bo
Ka-dal humbje kohe!
kape
momentin ton ti kape...
bone tonen,
si me nal ti kohen....
Bridge:
e njejt,
hala o njejt..
gjithmon osht dikush qe merr vemendjen,
tu thon dicka keq!
E ti,
mos u prek!
njeki andrat tuja
kur i mrrin Karma ka mi kthy krejt!
Chorus:
Je-jeje, jeje, ti ama je je
Je je
Ndryshe prej tjerave ti je je!
Je-je, ti ama je je
Je je, je je..
Let t'tranohen!
Bone bone tonen
Bone bone tonen ej
Bone bone tone ej
Bone bone tonen ej.....
Bridge:
je njo edhe pse ka me mija......
bone tonen qajo ma e mira
e kuptojn, nese ju vjen dita
kan thon jo e tasht po thojn e dita...
kape
momentin ton ti kape...
bone tonen,
si me nal ti kohen....
se tmirat mahen n'men
Chorus:
Je-jeje, jeje, ti ama je je
Je je
Ndryshe prej tjerave ti je je!
Je-je, ti ama je je
Je je, je je..
Let t'tranohen!
Bone bone tonen
Bone bone tonen ej
Bone bone tone ej
Bone bone tonen ej.....

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 38  
 • Drenica Drenica

  Drenica Drenica

  Të lumtë Dafi je e pazevendesueshme 🌟❤️

 • Jeni Alao

  Jeni Alao

  Dafina Queen of Pop 👑

 • Enisa Hustle

  Enisa Hustle

  Killing it⚡️⚡️

 • Enisa Hustle

  Enisa Hustle

  i cant get enough!!💿🤌🏼

 • Elisa Delija

  Elisa Delija

  one of my favorites🥰

 • Klaudia Mani

  Klaudia Mani

  Queen👑❤️

 • Donita Ajeti

  Donita Ajeti

  Queen ❤️

 • Kejtlinda Aliaj

  Kejtlinda Aliaj

  Super🔥😍

 • PUNISHER CEZA

  PUNISHER CEZA

  Shume bukur dafina❤️😘🇦🇱🇹🇷

 • hip hop

  hip hop

  Me pelqen kaq shum kjo keng dhe texti esht shum i bukur gjithashtu. Duke par se sa pak dislikes ka albumi i Dafit, duket qe ka ber nje pun te shkelqyer. Te gjitha kenget jan super dhe me pelqen ideja e sjelljes te nje kenge serenate si keng e par e albumit. Super Dafina, keng shum te bukura,urime 😃🥰😍💯💥🎵🎼

 • Eglison Preni

  Eglison Preni

  Superrrrr🔥🔥🔥🔥🔥

 • Shijo me Zyren

  Shijo me Zyren

  🔥🔥🔥🤗🤗❤❤

 • sotiria buta

  sotiria buta

  Kryeeee kenggggg😍😍😍

 • Enisa Hustle

  Enisa Hustle

  👏🏼😍

 • 3lda

  3lda

  Lovvve dafi 😍😍😘

 • Enisa Hustle

  Enisa Hustle

  Star⭐️

 • Noizy

  Noizy

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Nebi Hyseni

  Nebi Hyseni

  🥰👍

 • Enisa Hustle

  Enisa Hustle

  Amaziiiinggg

 • Enisa Hustle

  Enisa Hustle

  Baby killed ittt