Dafina Zeqiri ft. Dj Geek - Tduh-duh

Pubblicato il 22 gen 2022
visualizzazioni 5 063 041
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - dafinazeqiri.lnk.to/DafineMoj
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Follow Dj Geek - lnk.to/DJGeek
Dafina Zeqiri ft. Dj Geek - Tduh-duh
Produced: Dafina Zeqiri
Beat: le side, Machynist, Alois Zandry & Some-1ne
Vocal melodies: Dafina Zeqiri
Lyrics: @ELINEL
Mix : Studio Vova
Master: Deard Sylejmani
Executive Producer: Dafina Zeqiri, Pellumb Citaku, Deard Sylejmani, Adrian Ertug
Video by:
Concept & Directed by: Dina Morina & Mjellma Istrefi
DOP: Petrit Ukehajdaraj
Editing: Mjellma Istrefi
Produced by: Dina Morina
Follow My Playlist on @Spotify - DafinaZeqiri.lnk.to/Spotify
Follow My Playlist on @Apple Music - DafinaZeqiri.lnk.to/AppleMusic
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment
Tduh-duh ft. Dj Geek
Intro:
Ndjenjat qe ti mu mi jep.....
Verse.1
Menja gjith em shkon te ti.
E di sa em don, e di..
Un e harroj, najhere e harroj
Po-jo sem len ti!
Un munona
Munona-munona
Tnjejten me ta dhon!
Para tanav
Para tanav-tanav
Zgjedhja jem je kon...
Bridge:
Ngom mire une
Tdu-du!
Sa mir mthu
Tdu-du!
Ngom mire une
Tdu-du-du-du
Oh, sa mire mthu
Tdu-du!
Chorus:
MY LOVE, MY LOVE!
Kjo dashni e madhe e jona
You see
MY LOVE, MY LOVE
I boni 1 zemrat tona...
E jemja rrehh
Veq per ty!
E jotja rrehh
Veq per mu!
Verse.2
Ndjenjat qe ti mu mi jep!
(Qe ti mu mi jep)
Kerkush tjeter nuk mi jep!
Mi jep, mi jep, mi jep...
Me sy mshel ti ama!
Ec, lirisht
E ti ama!
Doren tane ama!
Na, zemren
Mama...
Bridge:
Ngom mire une
Tdu-du!
Sa mir mthu
Tdu-du!
Ngom mire une
Tdu-du-du-du
Oh, sa mire mthu
Tdu-du!
Chorus:
MY LOVE, MY LOVE!
Kjo dashni e madhe e jona
You see
MY LOVE, MY LOVE
I boni 1 zemrat tona...
E jemja rrehh
Veq per ty!
E jotja rrehh
Veq per mu!

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 410  
 • FR

  FR

  I love how Dafina is doing music for herself and fans, not pushing herself, just being cool and chill, knowing that she's the best, and it's killing it since 2007 and being on top and the main Kosovan/Albanian queen ✨️

 • Doresa Be

  Doresa Be

  Gjithmone je ndryshe moj DAFINA

 • Gylnur Koci

  Gylnur Koci

  ka lezet oj dafine gjith kengat me ndjenja e ke 💜💜

 • CAMET CAMET

  CAMET CAMET

  Lyrics

 • ahsan ali

  ahsan ali

  Awesome track and Dafina is remarkable. Lot's of love and respect from Pakistan ❤️🇵🇰❤️🇦🇱

 • D.S

  D.S

  Really nice couple.❤ You harmonize beautifully together🥰

 • demona !

  demona !

  Kini içik mëshir për ne që jemi singel.Whatever you duo are perfect❤❤

 • Edisada Lika

  Edisada Lika

  This looks so genuine, imI don’t know why but always wanted to see this girl happy 🥰

 • ('') layla

  ('') layla

  Yje më në fund prap bashkë..jeni super çift si në jetë dhe në këngë..ju dua shumë të dyve...💖💖💖💖💖🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Desiree 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me

  Desiree 🍆 I am Online 💋 F Uc_k me

  Gjithmone je ndryshe moj DAFINA

 • Black&White Music

  Black&White Music

  Excellent track 🔥❤...Totally amazing mix 💖💖 🎧 🎧

 • Mumin Ramani

  Mumin Ramani

  zemra ime nuk eshte e thyer💔 por e lenduar❤️‍🩹

 • NC

  NC

  Thanks Elinel for the great lyrics!

 • Slowed and Reverb

  Slowed and Reverb

  Best duo thats come with a lot of songs 🔥🥰🖤🖤

 • xhilda alija

  xhilda alija

  Bravo dafi , kur je e dashurume e ndjen dhe me shume kte kenge 😉😊😁

 • Dafina Fans

  Dafina Fans

  Dafinë mojj .. cafre video e kenge tveqnata na sjell ne tregin tone thesht je e pakrahasushme n’ket industrii muzikore shqiptare 👑👑🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️

 • hande surbhi

  hande surbhi

  dafina zeqiri you are a star who does not stop singing and working, I love you very much 😘😘😘😘😘😘 my feelings and it is my most favorite part of the song😘😘😘😘😘😘

 • Vlora Kelmendi

  Vlora Kelmendi

  Dafina??? I've been listening to you on repeat since morning 😱❤️🥰

 • TíNa Vojvoda

  TíNa Vojvoda

  Per momentin ne vitin 2022 veq kengt e Dafines po í ndegjoj 🥰❤️❤️

 • ema elena

  ema elena

  REAL SINGER