Dafina Zeqiri - Karma

Pubblicato il 25 set 2021
visualizzazioni 4 040 292
0

Bzzz Entertainment - lnk.to/Bzzz
Stream/Download - DafinaZeqiri.lnk.to/Karma
Follow @Dafina Zeqiri - lnk.to/DafinaZeqiri
Dafina Zeqiri - Karma
Executive Producer: Dafina Zeqiri, Pellumb Citaku, Deard Sylejmani, Adrian Ertug
Produced: Dafina Zeqiri
Mix: Deard Sylejmani
Master: Deard Sylejmani
Beat: Ertug
Lyrics: Dafina Zeqiri , Arianit Palaj (Nito)
Vocal Melody: Twinsello
Video: Kotorri
Publishing: @Bzzz TV
Follow My Playlist on @Spotify
smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri
© ℗ Moneyz & Bzzz Entertainment
KARMA
Verse.1
Kur
Je tu bo mire
Krejt
dojn met pas shoqe
Kur jeta e shtir -
Mos u mshe neper qoshe...
Marre mos t'vjen, per ato qe e bone
Marre let vjen nese e la, u dorezove!
Se sa her
kan dasht mem fshi me vija
veq ma shum mu, mu ka rrit deshira
edhe nese t’keqe ti m’bon?
prap une jom ma e mira.....
Bridge:
e njejt,
hala o njejt..
gjithmon osht dikush qe merr vemendjen,
tu thon dicka keq!
E ti,
mos u prek!
njeki andrat tuja
kur i mrrin Karma ka mi kthy krejt!
Chorus:
Je-jeje, jeje, ti ama je je
Je je
Ndryshe prej tjerave ti je je!
Je-je, ti ama je je
Je je, je je..
Let t'tranohen!
Bone bone tonen
Bone bone tonen ej
Bone bone tone
Bone bone tonen ej.....
Verse.2
A ja ja ja
A jom me kta
A sjom e ksaj bote
A ja ja ja
Pse do menojn
Qe jom tu fol rofe
puna e jote,
o puna e jote ...
e nuk mirrna me to, as me llafe kote.
sdi a ke vrejt ti, gjat gjith ksaj kohe
qado-qe-je-munu me bo
Ka-dal humbje kohe!
kape
momentin ton ti kape...
bone tonen,
si me nal ti kohen....
Bridge:
e njejt,
hala o njejt..
gjithmon osht dikush qe merr vemendjen,
tu thon dicka keq!
E ti,
mos u prek!
njeki andrat tuja
kur i mrrin Karma ka mi kthy krejt!
Chorus:
Je-jeje, jeje, ti ama je je
Je je
Ndryshe prej tjerave ti je je!
Je-je, ti ama je je
Je je, je je..
Let t'tranohen!
Bone bone tonen
Bone bone tonen ej
Bone bone tone ej
Bone bone tonen ej.....
Bridge:
je njo edhe pse ka me mija......
bone tonen qajo ma e mira
e kuptojn, nese ju vjen dita
kan thon jo e tasht po thojn e dita...
kape
momentin ton ti kape...
bone tonen,
si me nal ti kohen....
se tmirat mahen n'men
Chorus:
Je-jeje, jeje, ti ama je je
Je je
Ndryshe prej tjerave ti je je!
Je-je, ti ama je je
Je je, je je..
Let t'tranohen!
Bone bone tonen
Bone bone tonen ej
Bone bone tone ej
Bone bone tonen ej.....

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqiri
Commenti: 430  
 • Klerisa

  Klerisa

  teksti i kenges, klipi dhe vete kenga jan ne sinkrone perfekte. bravo dhe faleminderit Dafina qe gjithmone percjell mesazhe kaq pozitive e motivuese kundrejt neve adoleshenteve qe kemi me se shumti nevoje per kto rreshta e tekste. je me e mira🙏🏼💗

 • Rita Kryeziu

  Rita Kryeziu

  MOS TA GËNJEJMË NJËRI-TJETRIN SE MUZIKA SHQIPËTARE ËSHTË MË E MIRA!💪🇦🇱

 • Ŕ

  Ŕ

  "Kur kan nevoj për ne na gjejn dhe në terr, kur kemi nevoj për ta nuk na shohin në dritë", e vërtet e hidhur dhe realiteti i njerëzve.. 🎲

 • Benita Nita

  Benita Nita

  Dafina qfar te them per ty kur nuk gjej fjal me thjesht dhe shkurt je perfekt❤

 • Dafina Fans

  Dafina Fans

  When Dafina said:

 • Rita Kryeziu

  Rita Kryeziu

  Çdo këngë e Dafinës çdo kuptim dhe mësim i ri!👑

 • Leo Kas

  Leo Kas

  Congrats to these little girls for this amazing performance 👏🏼👏🏼👏🏼

 • Nonenty

  Nonenty

  Dafina ishte, është dhe do të jetë këngëtarja më e mirë

 • 🤍

  🤍

  Me e mira e shqiperise❤️ shembull per te gjithe kengetaret😍👏

 • Dajana

  Dajana

  TEKSTI

 • Omg is not funnyy

  Omg is not funnyy

  Dafina is the greatest cant wait for the full album 🙌🏽 gonna be amazing 🤩🤞🏼

 • dorentinaosmanaj 96

  dorentinaosmanaj 96

  Dafina, gjithmone me kong me mesazhe dhe me plote kuptim! T'lumte queen💫💜🎶

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  adoleshenteve qe kemi me se shumti nevoje per kto rreshta e tekste. je me e mira🙏🏼💗

 • MigiAl 💗

  MigiAl 💗

  E vetmja kengetare qe ska nevoj tjete ne klip qe te dale klipi i bukur sepse eshte thjesht wow! Queen Dafina

 • Xy Pr

  Xy Pr

  Oooo zot te banesa jem aty ku jom rrit...

 • 🫀girlll..

  🫀girlll..

  This is fire 🔥

 • Rita Kryeziu

  Rita Kryeziu

  Je shembull për këngëtaret e reja!❤

 • Ariforever🖇🪐

  Ariforever🖇🪐

  Like:Dafina

 • Mevlan V.

  Mevlan V.

  Ska fjalë për ty Daf… 😭❤️ shpresoj që kemi me t’pas gjithë… do Zoti ❤️‍🔥

 • Rvve Duio

  Rvve Duio

  Nese "kultura e edukuar"do te kishte nje emer,ajo do te quhej "TALENTI I DAFINES"!